SİYASET
Giriş Tarihi : 14-12-2020 18:49   Güncelleme : 14-12-2020 18:49

Koronavirüs Başkan Değiştirtti

CHP Rize il kadın kolları başkanı Şeyda Oral, Koronavirüs tedbirleri ve 65 yaş üstüne getirilen yasak nedeniyle kadın kolları başkanlığını Nurdan Ardal’ a devretti.

Koronavirüs Başkan Değiştirtti

RİZE-CHP Rize il Kadın Kolları Başkanı Şeyda Oral, Koronavirüs tedbirleri ve 65 yaş üstüne getirilen yasak nedeniyle başkanlığı Nurdan Ardal’ a devretti. Şeyda Oral yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş değerli arkadaşlar, yıllarca üyesi olmaktan onur duyduğum partimizin ilçe kadınlar kolu başkanlığı ve son olaraktan il kadınlar kolu başkanlığını büyük bir özveriyle yürütmeye çalıştım. Ancak, tüm dünyayı esir alan Covit 19 illetinden korunma tedbirleri ve 65 yaş üstü insanlara getirilen kısıtlamalar nedeniyle bu görevimi parti üyemiz ve bu u görevi büyük bir özveriyle yürüyeceğine inandığım Nurdan Ardal’ a devrediyorum. Kendisine başarılar diler, her zaman yanında ve yardımcısı olacağım” dedi
CHP Rize il kadın Kolu başkanlığına atanan Nurdan Ardal ise, “Fikri Hür Vicdanı Hür nesillerin yetiştiği, özgür, demokrat ,laik Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde giden kuşakların devamında, aldığım bu görevi Cumhuriyet ilkeleri doğrultusunda yerine getireceğim. Bu nedenle bir ömür gönül verdiğim partimin lütuflarıyla Rize Kadın Kolları Başkanlığı görevimi Sayın Şeyda Oral hanımefendiden devralmaktan gurur duyuyorum. Daha güzel başarılı günlerde birlikte el ele diyorum ve görevi devralıyorum” dedi.