SİYASET
Giriş Tarihi : 13-12-2020 11:13   Güncelleme : 13-12-2020 11:19

Hiç Kimse Türkiye’ ye Parmak Sallayamayacak

Milli Parti'nin Rize'li Genel Başkanı Muhammet Uzun bir takım temaslarda bulunmak üzere Karadeniz Bölgesini dolaşıp baba ocağı Rize'ye uğradı.

Hiç Kimse Türkiye’ ye Parmak Sallayamayacak

İLYAS GÜR

Rize’de TTV53.net’  e uğrayan Muhammet uzun yayınlarını ilgi ile takip ettiğini söyleyip başarı dileklerini iletti.

Sonrasında gazeteci Arkadaşlarımızın sorunlarına muhatap olan Milli Parti Genel Başkanı Muhammet Uzun sorularımıza samimiyetle cevap verdi. Milli Parti'nin ihtiyaçtan doğduğunu söyleyerek söyle dedi. Çöpten ekmek toplayan, pazar kapanışından sonra çürük meyve ve sebzeleri toplayan vatandaşlarımızın olduğu bu ülkede bu duruma kayıtsız kalamazdık. Bozuk ekonomi Milli Parti'nin kurulmasına neden olan üç büyük etkenden biriydi dedi. Adil yargılanma her vatandaşın hakkıdır, hukuka güven duyanların sayısı azaldı, bu durum ikinci etken olarak bizi parti kurmaya sevk etti. Dış siyasete itibar katacaklarını söyleyen uzun Milli Politikaları en kısa sürede sahaya sürdüğümüzde bize Dünya’da parmak sallayan ülke olmayacak, olursa da o parmakları kıracaklarını, gereğini yapacaklarını söyledi.

Milli Parti Genel Başkanı Muhammet Uzun bunların olabilmesi için tam bağımsız ekonomi, sanayi ve askeri güç şarttır. Bunların olabilmesi içinde milli tarım, milli üretim ve milli politikalar şarttır. Bu ülkenin geleceği Allah’ın izniyle Milli Partidir. Bu nedenle milli iktidar için, Milli Parti'nin iktidara taşınması elzemdir. Yüce Rabbimizin inayeti, halkımızın teveccühü ile başaracağız, güzel ülkemize, Milli Parti iktidarını yaşatacağız. Herkesi Milli Parti saflarına katılmaya davet ediyorum dedi.