GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2020 23:38   Güncelleme : 07-12-2020 23:38

Pazar’da Kontrollü Sosyal Hayat Denetimleri Yapılıyor

Rize Pazar’da Kontrollü Sosyal Hayat döneminde denetimler aralıksız devam ediyor. Pazar yerleri, toplu ulaşım araçları ve alışveriş merkezleri olmak üzere vatandaşların yoğun olarak bulundukları yerlerde sıkı denetimler yapıldı.

Pazar’da Kontrollü Sosyal Hayat Denetimleri Yapılıyor

Rize’nin Pazar İlçesi Kaymakamlığının sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “İlçemizde her bir iş kolu ya da mekanın uzmanlık bilgisi göz önünde bulundurularak ekiplerimiz bugün ilçemizde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu marketler, bakkal, pazar yerleri, toplu ulaşım araçları ve iş yerlerine giderek tedbirlere uyulup uyulmadığını kontrol ettiler.”

İş yeri çalışanlarına ve vatandaşlara bilgilendirme yapıldığı dile getirilen açıklamalarda “Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunuldu. Ekiplerimiz ayrıca ilçemizde izleme tabi olan vatandaşlarımızın ikametlerinde olup olmadıklarını kontrol etmiş ve vatandaşlarımızın kurallara riayet ettiğini tespit etmiştir. Vatandaşlarımızın sağlığı için ekiplerimiz denetimlerine devam etmektedir.”