EĞİTİM
Giriş Tarihi : 03-12-2020 11:49   Güncelleme : 03-12-2020 12:03

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ENGİN EMEN "SAHNE SENİN ÖĞRETMENİM" ETKİNLİĞİNE KATILAN ÖĞRETMENLERİ AĞIRLADI

Rize Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan ve öğretmenlerimizin yeteneklerini sahnede sergilemelerini hedefleyen "Sahne Senin Öğretmenim" etkinliği katılımcı öğretmenlerin performanslarını sergilemeleriyle sona erdi.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ENGİN EMEN

Hayatın içinden, eğitimin kalbinden sunumlarıyla yer alan öğretmenleri, Milli Eğitim Müdürü Engin Emen'in katılımlarıyla Müdürlüğüünde ağırlandı.

Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, öğretmenliğin salt eğitsel unsurlarla yönetilen  mekanik bir iş olmadığını, duygu ve akıl ile yürütülen bir meslek olduğunu vurgulayarak, bir öğretmen sınıfına geçtiğinde tüm dünya bir sahne halini alır, öğrencilerle birlikte yapılan her ders başlıbaşına bir esere dönüşür dedi. Öğretmenliğin zanaat ve sanatı içinde barındırdığına da değinen Müdür Emen Sahne Senin Öğretmenim etkinliğinde yer alan öğretmenlerin performanslarını tek tek izlediğini söyleyerek, öğrencilerimiz gibi öğretmenlerimizin de içindeki cevheri bulup çıkarmaya devam edeceğiz dedi. 

Konuşmasının ardından öğretmenlerle sohbet eden Müdür Emen hediye takdimine geçerek sahnede performanslarıyla göz dolduran, sahne tozunu yutmuş öğretmenlerimizi yeniden tebrik etti.

Öğretmenlerin performanslarını YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz, videolara ulaşmak için lütfen tıklayın.