GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2020 18:23   Güncelleme : 25-11-2020 18:23

RTEÜ Rektörü Karaman Eğitim Fakültesi ve Ziraat Fakültesine Ziyarette Bulundu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman Eğitim Fakültesi ile Ziraat Fakültesini ziyaret ederek kısa süre önce Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Yılmaz Geçit ve Prof. Dr. Mustafa Akbulut’u tebrik etti.

RTEÜ Rektörü Karaman Eğitim Fakültesi ve Ziraat Fakültesine Ziyarette Bulundu

CEVAHİR TOPALOĞLU

Ziyaretleri çerçevesinde ilk olarak Eğitim Fakültemize giden Rektör Karman burada bir konuşma yaparak, dekanlık görevi süresince sürdürmüş olduğu özverili çalışmalar dolayısıyla Prof. Dr. Mehmet Küçük’e teşekkür etti. Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Yılmaz Geçit ve ekibine de başarılar diledi.

Rektör Karman'ın bir sonraki ziyareti ise Ziraat Fakültesine oldu. Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Mustafa Abulut ile bir araya gelen Rektör Karman, ekip çalışması içerisinde başarılı çalışmalara imza atacağına inandığı Prof. Dr. Akbulut ve ekibine de başarılar diledi.

Pandemi döneminde hayata geçen uzaktan eğitim süreci hakkında da konuşulan ziyaretlerin akabinde Rektör Karman, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akbulut ve Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adil Bakoğlu ile istişarede bulundu.