GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-11-2020 14:42   Güncelleme : 21-11-2020 15:16

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Aktürk' Ten Rimufed Başkanı Maşalacı' Ya Ziyaret

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk ve beraberindeki Heyet, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı'yı Ziyaret Etti.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Aktürk' Ten Rimufed Başkanı Maşalacı' Ya Ziyaret

CEVAHİR TOPALOĞLU

RİZE-Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk,Beraberindeki Muhtalar ile Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı'yı makamında ziyaret eden heyet, burada bir süre Başkan Maşalacı ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Federasyon Başkanı Maşalacı Federasyon Olarak konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk'e ve gelen Heyete Teşekkür etti.

Türkiye Muhtarlar konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı'ya Türk Bayraklı Çeçeve hediye ederek, Federasyon Başkanı Maşalacı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra buradan ayrıldı.

gelişleriyle ilgili açıklamada bulunan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk,'' yönetim kurulundaki Muhtarlarımla birlikte Rize'ye geldik. Rize'deki muhtar arkadaşlarımız burada neler yaşadığını, neler yaptıklarını öğrenmek ve fikir birlikteliği yapmak için Rize'ye geldik.'' İfadelerine yer verdi

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk ve Beraberindeki Heyet, daha sonra kentten ayrıldı.