GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-11-2020 12:52   Güncelleme : 18-11-2020 13:02

CHP İl Bşk. Saltuk Deniz'den Ardeşen'de Ziyaretler

Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Ardeşen bir dizi ziyaretlerde bulundu.

CHP İl Bşk. Saltuk Deniz'den Ardeşen'de Ziyaretler

Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Ardeşen bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Beraberinde CHP Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan, kadın kolları başkanı Müjgan Gültekin Seferoğlu, gençlik kolları başkanı Özgür Parlağı, ilçe yönetim kurulu üyeleri Cengiz Kuyumcu ve Mustafa Özdoğan ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştiren Rize İl Başkanı Saltuk Deniz açıklamalarda bulundu.

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Ali Sait Albayrak ve Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erdal Yıldırım’ı makamlarında ziyaret eden CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, ilçe hakkında başta coviıd-19 salgın sürecindeki son gelişmeler başta olmak üzere eğitim ve asayiş noktasında bilgiler aldı.

Deniz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Malum zor bir süreçten geçiyoruz. Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan son önlemler kamuoyunca biliniyor. Ardeşen Kaymakamımız Sayın Ufuk Özen Alibeyoğlu’ndan bilgileri aldık. Rize genelinde maalesef vaka sayılarında artış var. Ardeşen ilçemizde de bu artış gözüküyor. İnşallah bu süreci en az hasarla atlatırız. Turizm Fakültesü dekanımız Sayın Ali Sait Albayrak’tan eğitimi İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Üsteğmen Erdal Yıldırım’dan asayiş noktasında bilgiler aldık. Çok şükür Ardeşen’de bu anlamda ciddi boyutta sıkıntının olmadığını öğrendik. Üniversitemizin eğitim kalitesinin yükselmesi ve akademisyen eksikliği noktasında neler yapılması noktasında istişarelerde bulundu.” Dedi.

KAYNAK:Mustafa ÖZYANIK - www.sondakikarize.com