GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2020 12:01   Güncelleme : 17-11-2020 12:01

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ENGİN EMEN FINDIKLI İLÇESİNDE EĞİTİM VE YÖNETİM PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, ilçelerimizdeki eğitim faaliyetlerini görmek ve yerinde incelemek üzere öğretmenler ve eğitim yöneticileriyle buluşmaya hız kesmeden devam ediyor.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ENGİN EMEN FINDIKLI İLÇESİNDE EĞİTİM VE YÖNETİM PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU

Fındıklı Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Ergene, Şube Müdürleri ve Fındıklı eğitim kurumlarındaki yöneticileri de hazır bulundu. Yapılan görüşmelerde ilçe bazında başarı durumunun incelenmesi, başarı değerlendirme formu ve nasıl uygulanacağı, kolektif başarının sağlanması için bireysel başarıyı arttırma yolları, yüz yüze eğitim süreci, Fındıklı ilçesinde planlanan eğitim projeleri üzerine konuşuldu.

Toplantıda konuşan Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen Rizemizin her bir ilçesine ayrı bir özen gösterdiklerini belirterek, yıl boyunca alandan toplanacak verilerle il bazında eğitim politikaları ve projelerinin şekillendirileceğini söyledi. Başarı değerlendirme ölçeğimizle ilçelerimizdeki eğitim başarısını anlık olarak izleyip gerekli müdahaleleri yapabileceğiz, çağımızın en büyük metası veri haline geldi, elde ettiğimiz verileri analiz ederek uygun hamleleri yaparak Rizemizin konumunu daha ileriye taşıyacağız vurgusunda bulundu. Fındıklı ilçsindeki personelin sorularını cevaplayıp ve görüşlerini de dinleyen Müdür Emen, vedalaşma sonrasında Fındıklı'dan ayrıldı.