GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2020 17:57   Güncelleme : 16-11-2020 17:57

ARDEŞEN'DE EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Ardeşen ilçesinde eğitimci ve idareciler ile toplantı yaptı.

ARDEŞEN'DE EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Şube Müdürü Zekeriyya Özdemir, Şube Müdürü Selman Yıldırtan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri ve Ardeşen'deki eğitim kurumlarının yöneticileri de brifing de hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, okullarımız tesisleşme olarak oldukça iyi durumda, eğitim kadrolarımız genç ve dinamik, Rizemizi olduğu konumdan daha iyi bir noktaya taşımak için gerekli olan tek şey özverili çalışmak dedi. Zor bir dönemden geçildiğini ileten Müdür Emen, halkımızın kurallara uyması ve alınan önlemlerle pandemi sürecini en az zarar görecek şekilde atlatacaklarını da sözlerine ekledi. Ardeşen'deki öğrencilerimizin başarı durumları da incelenen toplantıda, eğitim kalitesini yükseltmek adına gerçekleştirilecek projelerden de bahsetti.

 Konuşmasında, "başarı değerlendirme ölçeğinden" de bahseden Müdür Emen, Rizemizin eğitimdeki konumunu boylamsal olarak değerlendirme hazırlığı içinde olduklarını vurgulayarak, "başarı değerlendirme formu" ve işlevsel kullanımıyla ilgili olarak bilgilendirmede de bulundu. İlimizi eğitimde daha ileriye taşıyabilmek adına nereden geldiğimizi, şu andaki durumumuzu ve nereye gitmek istediğimizi ayrıntılı bir şekilde analiz edip üzerinde çalışmaya devam ediyoruz dedi.  Toplantıda yöneticilerin sorularını da yanıtlayan Müdür Emen,  personelle vedalaştıktan sonra ilçeden ayrıldı.