GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-11-2020 11:40   Güncelleme : 13-11-2020 11:48

Sosyal Sorumluluk Adına Yediiklim Akademi İle Muhtarlar Bir Araya Geldi

Rize  YEDİİKLİM AKADEMİ ÖZEL  Eğitim Kurumları ile Rize Muhtarlar Derneğimiz  arasında Sosyal Sorumluluk Projesi İmzalandı.

Sosyal Sorumluluk Adına Yediiklim Akademi İle Muhtarlar Bir Araya Geldi

Konuyla ilgili Muhtarlar Derneğinden yazılı bir açıklama yapılda.

Rize  YEDİİKLİM AKADEMİ ÖZEL  Eğitim Kurumları ile Rize Muhtarlar Derneğimiz  arasında Sosyal Sorumluluk Bilinciyle  imzaladığımız protokol kapsamında  tüm  ailelerin çocuklarına ÖSYM tarafından yapılan tüm sınavlarda ki   kurslarımızda %20  indirim uygulanması hususunda;. 

Ayrıca  Derneğimize başvuran ihtiyaç sahibi  öğrencilerin belirlenerek,  Derneğimizin Kurul kararı ile  muhtaç öğrencilere %50 ve 1 öğrenci yede % 100 indirim yapılması şartı ile anlaşma imzalandı. 

Bu protokol ile tüm muhtarlarımız, vatandaşlarımızı, ilgili  eğitim hizmeti veren,  kuruma yönlendirecek öğrencilerimizin  indirimli eğitim alma imkanına aracı olacaktır. 

Rize Muhtarlar derneği olarak,  milletimizin menfaatine olan her alanda yer alacak, her çalışmaya destek olacağız. Sosyal sorumluluk bilinciyle böyle bir protokol kapsamının bir   parçası olmamıza   yer almamıza imkan veren,  Rize  Yediiklim Akademi Özel Eğitim Kurumları yönetimine  teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyor ve saygılar sunuyoruz.11.11.2020 

 

Recep SAKAL 

Rize Muhtarlar Derneği Başkanı.