SİYASET
Giriş Tarihi : 02-11-2020 22:50   Güncelleme : 02-11-2020 23:05

Ak Partin Rize Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yaşandı

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen 7. Olağan Kongrede Ak Parti Merkez ilçe başkanlığına seçilen Burak Ak, başkanlığı devraldı.

Ak Partin Rize Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yaşandı

CEVAHİR TOPALOĞLU 

RİZE-Önceki dönem İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse yeni seçilen Burak Ak’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevi devretti. Ziyarette İl koordinatörü AK Parti Rize İl Başkan yardımcısı Ali İmran Büyük ve önceki dönem İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Mehmet Köse’ye eşlik etti.

Köse “ iki yılı aşkın bir süredir yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevimi teşkilatın içinden gelen deneyimli, tecrübeli Burak Ak kardeşime devretmenin bahtiyarlığını yaşıyorum. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Her zaman yanlarındayım. Allah utandırmasın hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Görevi devralan İlçe Başkanı Burak Ak, Fatih Mehmet Köse’ye hayırlı olsun ziyareti ve temennileri için teşekkür ederken “ Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle teşkilat büyüklerimizin önerisiyle bize tevdi edilen bu görevi Allah’ın izniyle ekibimizle birlikte en iyi şekilde icra etmek için elimizden gelenin fazlasıyla çalışacağız. Bize bu görevi layık gören herkese minnettarım. Siyasette gençlere yer vermek ustalık şiarındandır diyen liderimizin önderliğinde bugün itibariyle devraldığım bu bayrağı ekibimle birlikte sürekli en yükseklerde dalgalandıracağım inşallah. Fatih Başkanımız ve kıymetli yönetimine yapmış oldukları değerli çalışmalar için müteşekkiriz. Onların bilgi, birikim ve tecrübelerinden her zaman faydalanacağız inşallah” dedi.