GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-11-2020 16:07   Güncelleme : 02-11-2020 17:34

CHP Ziyaretlerine Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve beraberindekiler,Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize İspirliler dernek Başkanı ve aynı zamanda Rize Toptancılar Hali Başkanı Ahmet Özyürek ve Rize’ye yeni atanan Rize Tapu İl Müdürü Deniz Sayı Makamında Ziyaret etti.

CHP Ziyaretlerine Devam Ediyor

CEVAHİR TOPALOĞLU

RİZE-CHP Rize İl Örgütü Rize merkezde kurum ziyaretlerine devam ediyor. İl başkanı Saltuk deniz, Merkez ilçe Başkanı Necati Topaloğlu il yönetim kurulu üyesi Nazım Rakıcı, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Beşikçi ile birlikte RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ıziyaret ettiler.

CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz ziyaret sırasında Üniversite sorunlarına Yönelik görüş alış verişinde bulundular

CHP heyeti daha sonra Rize İspirliler dernek Başkanı ve aynı zamanda Rize Toptancılar Hali Başkanı Ahmet Özyürek’i ziyaret etti. CHP fikir alış verişinde bulundular. Toptancılar Hali Hakkında CHP heyetine bilgi verdi.

CHP heyeti daha sonra İl başkanı Saltuk deniz, Merkez ilçe Başkanı Necati Topaloğlu Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Beşikçi, Kadım Örgütlenmesinden sorumlu il Başkan Yardımcısı Fazilet Türürt ve İl Bilişim Sorumlusu Fatma Kaspar ile birlikte Rize’ye yeni atanan Tapu İl Müdürü Deniz Say’ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görev yerinde başarılar diledi.

Tapu İl Müdürü Deniz Say , ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, CHP heyetine teşekkür etti.