SİYASET
Giriş Tarihi : 25-10-2020 21:09   Güncelleme : 25-10-2020 21:19

Ayşegül Özyanık’tan İyi Partinin 3. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

İyi Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık İyi Partinin Kuruluşunun 3. Kuruluş mesajı yayınladı.

Ayşegül Özyanık’tan İyi Partinin 3. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

CEVAHİR TOPALOĞLU 

RİZE-İyi Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık mesajında
İYİ Parti'mizin 3. kuruluş yıldönümünü Rize’de tüm teşkilatımızla birlikte coşkuyla kutladık.
Umut, kararlılık, adalet, gelecek, bilgi, zenginlik, cesaret ve medeniyet ilkelerimizle ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam ediyoruz.
İyilik iktidar olana kadar sonuna kadar çalışacağız.

Başkan Özyanık “25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından Ankara’da kurulan partimizin bugün kuruluşunun 3. yıl dönümünü kutlamaktayız.

Takdir edersiniz ki, bugüne kadar kurulmuş olan nice siyasi partinin siyasi hayatları boyunca yaşamadıkları, belki yarın da yaşamayacakları 2015’te başlayan bir mücadelenin siyasi parti olarak 3 yılını doldurduk.

Sayın Genel başkanımız Meral Akşener önderliğinde, kuruluşunun üstünden bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen büyük başarılara imza atmış olan partimiz, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurmuş, ülkenin gereksinimleri doğrultusunda ürettiği politikalar ile “takip eden” değil “takip edilen” parti olmuştur.
Biz inanıyoruz ki, Cumhuriyet tarihinin bu en kötü dönemi İyi Parti ile birlikte bitmek üzeredir.

Gün, Türk’ün yükselme günüdür. Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla İyi Parti devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır.

Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan,  istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin üçüncü kuruluş yıldönümünün Türk Milleti’ne hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.