SİYASET
Giriş Tarihi : 20-10-2020 09:38   Güncelleme : 20-10-2020 10:34

Başkan Kaçar Güven Tazeledi

Saadet Partisi Rize İl başkanlığı 7 . olağan kongresini gerçekleştirdi. İsmail kahraman kültür merkezinde gerçekleştirilen kongrede Başkan kaçar tek aday olarak gösterildi.

Başkan Kaçar Güven Tazeledi

Saadet Partisi Rize İl Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi İsmail Kahraman Kültür Merkezinde yapıldı. İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar başkanlığındaki tek listeyle gidilen seçimde Başkan Kaçar, yeniden göreve seçildi.

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun telekonferansla katıldığı kongreye, Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Avcılar, CHP İl Başkanı Saltuk Deniz, MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Karaömeroğlu, MÜSİAD Rize Şube Başkanı Recep Taylan ile davetliler ve partililer katıldı.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında alınan önlemler eşliğinde gerçekleştirilen kongrede, salona girişte HES kodu uygulaması gerçekleştirildi.

Muhammet Kaçar başkanlığındaki Saadet Partisi Rize İl Yönetim Kurulu Asil listesi şu isimlerden oluştu:

İL BAŞKANI : AVUKAT MUHAMMET KAÇAR

         Asıl   üyeler      :                                            Yedek    üyeler           :

1: Salih Uzun                                                       1:Temel Nazıroğlu  

2: Sait Eksilmez                                                   2: Muhammet İslamoğlu

3: Şaban Yıldız                                                    3: Muhammet Demir

4: Halil Aktaş,                                                       4: Hüseyin Balsüzen

5:Fatih Dabak                                                       5:Hayrettin Polat

6: Hüseyin Berber                                                6: Beytullah Yılmaz

7: Mehmet Arıcıoğlu                                             7: Ahmet Kar

8: Mustafa Kap                                                     8: Ali Yavaş

9: Kamil Akyıldız                                                  9: Şah İsmail Yıldız

10: Ali Ertan Özkan,                                           10: Yakup Öksüz

11: Zekeriya Demet                                            11: Onur Öztürk

12: Muammer Güler                                           12: Tayyip Kanbur

13: Ali Saim Eyüpoğlu                                        13: Uğur Karasüleymanoğlu

 14: Adnan Yılmaz                                              14: Recep Kanbur

                                                                           15: Suat Yazıcı

 

İl Disiplin Kurulu Asıl liste  :                                 İl Disiplin Kurulu  Yedek liste

1:Metin Fazlıoğlu                                                   1: Şahin Ali Döne

2: Süleyman Öztürk                                               2: Canip Akyıldız

3: Güngör İsmail                                                    3: Mustafa Gültekin

4: Adnan Platin                                                      4: Yusuf Serdar

5: Nahit Özener                                                     5: Selahattin Devran

 

Büyük kongre delegeleri asıl liste :                      Büyük kongre delegeleri Yedek liste :  

1: Muhammet Kaçar                                                    1:Burak Uzun

2: Salih Uzun                                                               2:Mustafa Kalender

3: Sait Eksilmez                                                           3:M. Aydın Kartal

4:Şaban Yıldız                                                             4:Yavuz Karaosman

5:Mehmet Arıcıoğlu                                                     5:Hasan Taşkın

6:Zekeriya Demet.                                                       6:Mustafa Azder