GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-10-2020 21:04   Güncelleme : 09-10-2020 22:03

İYİ Parti Rize İl Başkanı Özyanık, Ardeşen'de Bir Dizi ziyaretlerde Bulundu

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av.Ayşegül Özyanık ve İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu Ardeşende’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti Rize İl Başkanı Özyanık, Ardeşen'de Bir Dizi ziyaretlerde Bulundu

​​​​​​CEVAHİR TOPALOĞLU 

ARDEŞEN-İyi Parti Rize İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık ve İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlule beraber; Ardeşen Ticaret ve sanayi odasını Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu'yu Ziyaret ederek sorunları konusunda görüş alış verişinde bulundular.

TSO Yönetim Kurulu Başkan İsmail Kuyumcu Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Başkanı Ayşegül Özyanık ve beraberindekiler teşekkür etti. 

daha sonra Ardeşen Ziraat Odası'nı ziyaret ederek Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu ile sorunları konusunda görüş alış verişinde bulundular.

Başkan Turan Kabaoğlu Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İl Başkanı Ayşegül Özyanık ve beraberindekilere teşekkür etti. 

Daha sonra İyi Parti İl Başkanı Ayşegül Özyanık ve Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu beraberinde Ardşen Mahalle Muhtarları Derneği Başkan'ı Murtaza Özyanık' ı ziyaret ederek muhtarların sorunlarını tartıştılar.

Daha sonra İyi Parti İl Başkanı Ayşegül Özyanık ve İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu beraberinde Ardeşen Köy Muhtarları Derneği Başkanı Maksut Çırakoğlu'nu Ziyaret ederek Köy Muhtarları'nın sorunlarını tartıştılar.