GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2020 12:48   Güncelleme : 07-10-2020 12:59

Akes-Der Genel Başkanı Kansızoğlu'ndan kitap takdimi

AKES-DER Onursal Başkanı Milletvekili Saffet Kaya'nın Destekleriyle Rize Kalkandere ilçe Milli Egitim Müdürü Davut Tiryaki'ye Öğrencilere Dağıtımı İçin Akes-Der Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu Boyama Kitabı Takdim etti.

Akes-Der Genel Başkanı Kansızoğlu'ndan kitap takdimi

CEVAHİR TOPALOĞLU 

Milli Eğitim Müdürü Davut Tiryaki'ye Boyama kitaplarıyla ilgili bilgi veren kansızoğlu, "Kitabımızda Türk Tarihi’nde teşkilatlı devlet yapısını ilk kez teşekkül ettiren Metehan’dan Anadolu’yu Türk yurdu yapan Alparslan’a, Fatih’ten II. Abdülhamit’e ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’e kadar geniş bir yelpazede Türk büyüklerini hatırlatmayı amaçladık. Ayrıca 15 Temmuz hain darbe girişimini birlik ve beraberlik içerisinde büyük ve onurlu bir millet olduğumuzun göstergesi olarak atlatmamıza vesile olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanımız  15 Temmuz’daki direnişin sembolü haline gelen Kahraman Şehidimiz Ömer Halis Demir’in siluetleri de bu kitapta yer alacaktır." şeklinde konuştu.

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Tiryaki Akes-Der Genel Başkanı Hasan Kansızoğluna Kitap takdimi için teşekkür etti.