GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2020 19:53   Güncelleme : 29-09-2020 21:06

Rize'de Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bir Dizi Ziyaretler

CHP Rize İl Başkanlığı ve CHP Merkez İlçe Başkanlığı Kurum Ziyaretleri Yapmaya Devam Ediyor

Rize'de Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bir Dizi Ziyaretler

CEVAHİR TOPALOĞLU

Rize- CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz,Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Beşikçi ile beraber Bugün İlk olarak Çay Üreticileri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Mavi'yi Makamında Ziyaret etti.

Çay Üreticileri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Mavi Chp İl Başkanı Saltuk Deniz ve beraberinde gelen heyete Teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

CHP' nin İkinci durağı ise Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanlığı'nı oldu

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve İl Başkan Yardımcısı Mustafa Erbaş ile beraber Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı'yı Ziyaret ettiler.


Ziyaretlerinden dolayı CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve İl Başkan Yardımcısı Mustafa Erbaş’a Tüm Muhtarlar adına teşekkür eden Başkan Maşalacı , Chp Rize İl başakanı Deniz'e ve beraberinde gelen heyete çalışmalarında başarılar dilerim.

CHP Rize İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı'nın Ziyaretleri Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Olarak atanan Esra Alemdaroğlu'nu Makamında ziyaret ederek devam etti .

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz,Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu,İl Başkan Yardımcısı Mustafa Erbaş,Mekrz İlçe Saymanı Hüseyin Albybayrak ve Merkez İlçe Bilişim Sorumlusu Nalan Köseoğlu ile beraber Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Olarak atanan Esra Alemdaroğlu'nu Makamında ziyaret Ziyaret etti.

İl Kültür ve Turizm Müdürü  Esra Alemdaroğlu ; CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu'na ve beraberinde gelen heyte Teşekkür etti .

 

CHP Rize İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı'nın günün son Ziyareti ise Rize Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (AKSON) oldu 

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez ilçe Başkanı Necati Topaloğlu, İl Eğitim Sekreteri Nazım Rakıcı, İl Başkan yardımcısı Tahsin Kanbur, Merkez ilçe saymanı Hüseyin Albayrak ile beraber Askon Rize Şubesi Başkanı Recep ali Karakoyun'u, Makamında ziyaret etti.

Askon Rize Şubesi Başkanı Recep ali Karakoyun; CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez ilçe Başkanı Necati Topaloğlu'na ve beraberinde gelen heyete Teşekkür etti.