GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2020 23:06   Güncelleme : 28-09-2020 23:48

CHP Rize'de Ziyaretlere Hız Kesmeden Devam Ediyor

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, ilçe kurumları ziyareti devam ediyor, Bugün Güneysu ve Ardeşen İlçelerini Ziyaret Etti.

CHP Rize'de Ziyaretlere Hız Kesmeden Devam Ediyor

CEVAHİR TOPALOĞLU

GÜNEYSU-CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz,CHP Güneysu İlçe Başkanı Mustafa Kanbur, CHP Güneysu ilçe Sekreteri Murat Sivri, CHP Rize İl Bilişim sorumlusu İrfan Karaosman ile beraber ;

Güneysu Kaymakam'ı Arif Oltulu'yu , Ardından Güneysu Şöforler Odası Başkanı Ahmet Rıfat ve Güneysu İlçe Jandarma Komutanı Tğm. Ahmet Yilgen'i iziyaret ettiler.

Ardeşen İlçesindeki Ziyaretleri ise;

ARDEŞEN-CHP İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan, CHP Ardeşen Belediye meclis üyesi Suzan Önal, ve Ayhan Kabaoğlu ile beraber Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'yı Makamında ziyaret ederek, Ardeşen'de yapılan çalışmalar değerlendirdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya,Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ve beraberinde gelen Heyete Teşekkür etti.

Ardından Ardeşen Mahalle Muhtarlar derneği Başkanı Murtaza Özyanık'ı Ziyaret Ettileler;

CHP İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan, CHP Ardeşen Belediye meclis üyesi Suzan Önal, ve Ayhan Kabaoğlu, ile birlikte Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Murtaza Özyanık'ı Makamında ziyaret ederek muhtarlarlarla yapılan çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundular.

Dernek Başkanı Murtaza Özyanık,CHP il Başkanı Saltuk Deniz ve gelen heyete ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek,İl Başkanı Saltuk Deniz'e çalışmalarında başarılar diledi.