SİYASET
Giriş Tarihi : 28-09-2020 18:52   Güncelleme : 28-09-2020 19:32

İYİ Parti Rize İl Başkanı Özyanık, Pazar'da esnafı ziyaret etti

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av.Ayşegül Özyanık, Pazar’da esnaf ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti  Rize İl Başkanı Özyanık, Pazar'da esnafı ziyaret etti

CEVAHİR TOPALOĞLU

Pazar-ilk önce İyi Parti Pazar İlçe başkanlığında partililerle buluşan Özyanık, burada yaptığı konuşmada, Partililerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi

daha sonra İyi Parti Pazar İlçe Başkanı Rahmi Biber ve İyi Parti İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık, Rize’nin Pazar ilçe esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Başkan Özyanık, yaptığı açıklamada, esnaf ziyaretleri ile sahada çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, her fırsatta Rize halkı ile bir arada olmaya gayret ettiklerini belirtti. Başkan Özyanık, Korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde özveriyle çalışan esnafları ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Esnaf ziyaretimizde bugün ki durağımız Pazar ilçesinde bulunan esnaflar oldu, esnaflarımıza hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi. 

Pazar İlçesindeki esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Özyanık , “Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Hemşerilerimizin sıkıntı ve taleplerini bizzat dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. Onların sorunlarını çözmek için hep birlikte, el ele vererek çalışıyoruz.” cümlelerini kullandı. Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Pazar esnafı İyi Parti İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık ’a teşekkür etti.