GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-09-2020 15:39   Güncelleme : 25-09-2020 15:39

Saygıdeğer İstanbul’lular, hayırsever dostlarımızın dikkatine

TÜMFED Başkanı Selami Aykut "11 Yıl önce başlattığımız gönül köprüsü projelerimize kısa bir aradan sonra “Kalpleri ısıtmaya gidiyoruz” çalışmaları ile yine yeniden başlıyoruz." dedi

Saygıdeğer İstanbul’lular, hayırsever dostlarımızın dikkatine

CEVAHİR TOPALOĞLU

Tüm İstanbul Muhtar Dernek Federasyonu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Onlarca Anadolu İlimizdeki özellikle çocuklarına ve yetişkinlerine “Üşüyen Ellerin Kalplerini ısıtmaya gidiyoruz” projesi kapsamında giyecek, kırtasiye, oyuncak (yeni ve kullanılmamış) eşya kampanyası yaparak ihtiyaç sahiplerine bizzat ulaştırdıklarını söyleyen Selami Aykut. 

Gönül köprüsü kurduğumuz İnsanlarımızın hizmetine bu defa Osmaniye Düziçi-Yarbaşı Beldesindeki ihtiyaç sahibi çocuklarımız ve yetişkin ihtiyaç sahibi olan Ailelerle devam ediyoruz.

Özellikle 07-14 yaş arası okul çocuklarımızın ihtiyacı olan kırtasiye malzemesi, Ayakkabı,(sporda olabilir, Pantolon, Gömlek, Kazak, Mont, Eşofman, Çorap vs eşyaların temin ve tedarikinde Hayırsever Cömert İnsanlarımızın desteğini beklemekteyiz.

Bu zor Pandemi (Salgın hastalık) döneminde
#HAYIRSEVER ve #CÖMERT İnsanlarımızden bu önemli projemize katkı sağlamaya davet ediyoruz..

Çocuklarımızın Kalplerini sizde ısıtın
Kampanyanın başlama tarihi 22 Eylül 2020 
Son gün #15Ekim2020 dır. 
Getireceğiniz eşyalar Muhtarlarımız tarafında teslim alınacaktır veya sizin adres verdiğiniz yerden bizzat teslim alınacaktır. 

Selami AYKUTT

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı