GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-09-2020 23:50   Güncelleme : 25-09-2020 00:12

Rize İl Milli Eğitim Mürdürü Engin Emen Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen Derepazarı ilçesinde Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi.

Rize İl Milli Eğitim Mürdürü Engin Emen Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi

CEVAHİR TOPALOĞLU 

ilk olarak ,Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN ile Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kalender, Derepazarı Kaymakamı Sayın Nurbaki Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Sayın Nurbaki Yalçın, ziyaretlerinden dolayı Milli Eğitim Müdürü ve Müdür Yardımcısına teşekkür etti. Ziyarette hazır bulunan Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin,Derepazarı'nın eğitim öğretim çalışmaları kapsamında her geçen gün gerek fiziki altyapıdaki gelişimlerle gerekse eğitim alanında yapılan yeniliklerle öğrencilerin geleceğini inşa etmenin çabası içerisinde olduklarını belirtti.

Ziyaret yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ENGİN EMEN ;DEREPAZARI ADEM ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİNDE MÜZİK VE RESİM ATÖLYELERİNİ AÇILIŞINA KATILDI 

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ile Müdür Yardımcısı Mustafa Kalender, Derepazarı Kaymakamı Nurbaki Yalçın'ın iştirakleriyle Derepazarı Adem Özdemir Anadolu Lisesi'nde Müzik ve Resim Atölyelerinin açılışına katıldı.

Derepazarı Kaymakamı Sayın Nurbaki Yalçın,atölyelerin açılması sürecinde emek verenlere teşekkürlerini ifade etti. Kaymakam ,pandemi sürecinin bir an önce ortadan kalkarak bu alanların sahipleri olan öğrencilerle buluşmasını dileyerek Okul Müdürü Ahmet Zeki Bakırcı'dan bilgi aldı. Okul Müdürü, açılışı yapılan alanların Bakanlığımızın Tasarım Beceri Atölyeleri kapsamında öğrencilerimizin hizmetine sunulduğunu söyleyerek kurumsal girişimlerle tamamlanan alanların öğrenciler için son derece faydalı olacağını belirtti.

Açılışta hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin de her geçen gün okulların fiziki alanlarını iyileştirme adına emek verdiklerini, açılışı yapılan müzik ve resim atölyelerinin öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetme ve geliştirme konusunda büyük rol üstleneceğini vurguladı.

Açılış sonrasında Milli Eğitim Müdürümüz Engin Emen ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kalender, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin ile birlikte idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek hasbihal etti.

RİZE İ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ENGİN EMEN FIÇICILAR İLKOKULU VE MERKEZ İLKOKULU'NDA MİSAFİR OLDU

  Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ile Milli Eğitim Müdür Yardımcı Mustafa Kalender, Derepazarı Fıçıcılar ve Merkez İlkokullarını ziyaret etti.

 COVİD-19 nedeniyle alınan hijyen ve sosyal mesafe kurallarını yerinde inceleyen Müdür Emen, yüz yüze eğitimin başlaması ile okulları ile buluşan öğrencileri de sınıflarında ziyaret etti.

Çocuklarla da yakından ilgilienen Müdür Emen yapılan çalışmalarla ilgili yetkilerden bilgi aldı. Ziyaretlere Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Keskin de eşlik etti.