GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2020 17:59   Güncelleme : 22-09-2020 17:59

Rektör Karaman, Dekanlar ve Müdürlerle Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi

Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, 2020-2021 akademik yılının başlaması münasebetiyle gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında dekanlar, yüksekokul, meslek yüksekokul ve enstitü müdürleri ile bir araya geldi.

Rektör Karaman, Dekanlar ve Müdürlerle Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi

Üniversite'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonundaki toplantıda bir konuşma yapan Rektör Karaman, eğitim-öğretimin kalitesinden ödün vermeden Güz Döneminde yapılacak çalışmalar hakkında kapsamlı bilgiler verdi.

Konuşmasına uzaktan eğitimin yüz yüze eğitimin alternatifi olamayacağına dikkat çekerek başlayan Rektör Karaman : “Devam eden bir sistem var ve bizim bunu sürdürmemiz lazım.” dedi.

Üniversitenin bütün bölüm ve programlarının ilgililere taahhüt ettiği bilgi, beceri ve tecrübeyi aktarması gerektiğinin altını çizen Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, yöneticilere seslenerek öğretim elemanları ile sürekli yapacakları toplantılar sayesinde akademik disiplinin korunacağını söyledi.

Genel esaslar hakkında bilgilerin de verildiği toplantı, Rektör Karaman katılımcılar tarafından kendisine yöneltilen soruları cevaplaması ile sona erdi.