GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2020 13:43   Güncelleme : 22-09-2020 16:53

İŞKUR Kuraları Rize'de Çekiliyor

Rize'de İŞKUR, Toplum Yararı Program (TYP) kapsamında İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okulların Temizlik işleri ile Güvenlik Hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 674 kişi alacak.v

 İŞKUR Kuraları Rize'de Çekiliyor

İŞKUR, 01 Ekim 2020 ile 30 Haziran 2021 çalıştırılmak üzere 520'si temizlik görevlisi, 154'ünün güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 674 kişi alacak.

Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde noter huzurunda yapılan  kura çekimi başladı.

İşte sonuçlar:

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Özlem Yılmaz, Zekiye Yağcı, Yunus Emre Gündüz, Kader Nalbaş, Alev Avcı Şerefoğlu, Elif Bağdatlı, Fatih Çatıkkaş, Burak Avcı, Ahmet Kopuz, Mükerrem Uzun, Yunus Emre Öksüz, İbrahim Gümüş, Metehan Akgül, Nuray Tezel Kandemir, Meryem, Aslan, Havva Avcı, Emre Pehlivan, Emre Berber, Neslihan Karaaslan, Zeliha Yılmaz, Sevim Nur Temizkan, Serkan Çelik, Ali Keleş, Selcan Nalan İslamoğlu, Ayşenur Kıymet Kuk, Özgür Furat, Mevlüt Solak, Volkan Karaaslan, Tülin Durak, Nazlı, Tüylüoğlu, Gül Pınar Dinç, Erdem Aksu, Hamza Korkoğlu, Muhsin Kandemir, Saadet Uzun, İkra Sandallı, Serkan Yüksel, İsmet Koto, Bekir Akpınar, Rahman Ceylan, Emine Öksüz, Hasan Kansız, Ertan Yazıcı, Muharrem Aydın, Serkan Yelken, Murat Bakır, Emine Öksüz, Şevket Dokumacı, Muhammet Özçelik, Abdulkerim Köse, Ebru Büyükkaya, Ümit Soykan, Uğur Erduğan, Burak Kantar

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Kenan Yapıcı, Melek Peşget, Muhammet Çakıcı, Nurtekin Yeralmaz, Aysel Kabıcı, Melahat İslamoğlu, Fatih Özyanık, Firdes Aslıyüksek, Mustafa Yılmaz, Muhammet Kaçalın, Yavuz Terzioğlu, Ahmet Paşa Aydın, Gülten Karaca, Murat Karakaya, Akif Ofluoğlu, Esra İslamoğlu, Abdullah Moral

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Sunay Topaloğlu, Yaşar Günay, Havva Kuş, Arzu Özdoğan, Mustafa Kalay

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Züleyha Aslan, Ayşenurgüle Beşli, Esra Karaoğlu, Elif Suiçmez, Rüştü Kahyaoğlu, Mehmet Ali Gerz, Sevim Çepni, Oğuz Köse, Hatice Bayraktar, Hilmi Pehlevan, Kader Çakmak, Mümin Belik, Serkan Kesici, Ümit Yalçın Sipahi, Ece Atiş, Fatma Hervenik, Kader Kumuş

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Samet Karahasan, Serkan Kaya, Zeki Uğut, Aleyna Koto, Şafak Akgün, Halit Emre Akgün

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Zeynep Demir, Canan Akman, Fatma Karadağ, Hülya Köse, Neşe Özturna, Erdem Akbulut, Kemal Anıl Gökhan Özyıldız, Sinan Çukur, Nazmiye Civelek, Mehmet Ali Topaloğlu, Sait Tonyalı

Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Kadriye Akmehmet, Suzan Alev, Yıldız Yılmaz, Hanife Turgut, Ramazan Yanık, Sinem Mercan, Bülent Özçelik, Mustafa Canım, Abdul Kadir Karali, Emrah Şalcıoğlu

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Muhammet Yavuz, Başar Genç, Serpil Demirci, Abdulkadir Bal, Murat Akşahin, Esra Yurdakul, Emre Terzi, Ayşe Pertek Aydoğdu, Sema Şanal, Emirhan Kılıç, Kubilay Sancak, Ali Albaş, Kübra Çamlı, Zeki Bal, Meryem Genç

Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Özlem Gonca Usta, Meral Güzey

İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Ruşen Akçe, Ayhan Baş, Dilek Yılmaz

İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Dilek Kıroğlu, Mehmet Aksu, İhsan Çelik, Dilek Berktaş, Evren Kavalcı, Efkan Kardaşlar, Bilal Erkut, Bülent Tüfekçi

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Cengiz Cebir, Tarık Yılmaz, Özlem Çolak, Onur Yavuz, Hüseyin Şahsi, Şule Çolak

 

Kuralar Çekildikçe İsim Listesi Eklenmeye Devam Edecek..