GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2020 20:33   Güncelleme : 26-06-2020 20:33

Başkan Zerdeci'nin Babası Hasan Basri Zerdeci Ebediyete Uğurlandı

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci’nin Hakk’a yürüyen babası, Milli Görüşün duayenlerinden ve Rize’nin hayırsever iş adamı Hasan Basri Zerdeci, ebediyete uğurlandı.

Başkan Zerdeci'nin Babası  Hasan Basri Zerdeci Ebediyete Uğurlandı

Çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak 83 yaşında Hakk’ın rahmetine kavuşan Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci ile Dr. Memiş Alim Zerdeci ve Lokman Selçuk Zerdeci’nin babası, Milli Görüşün duayenlerinden ve Rize’nin başarılı hayırsever iş adamı emekli öğretmen Metal Teknik Makine’nin sahibi Hasan Basri Zerdeci, düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedildi.

Sahil Camiinde düzenlenen cenaze törenine, Zerdeci ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, İl Genel Meclis Başkanı Ibrahim Türüt, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları Cemil Çolak ve Doğan Bekin ile MKYK Üyeleri Samet Şişman, Mehmet Altınöz, Mustafa Barutçu, Abdurrahman Akyüz, Gençlik Kolları Genel Başkanı Enes Mehmet Polat, Gençlik Kolları Genel Sekreteri Emre Furkan Haliloğlu, Kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Ziya Akıntürk, Rize Merkez İlçe Başkanı Ensar Özçelik ve ilçe teşkilatları, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse, Rize İl Gençlik Kolları Başkanı Kadir Ali Çelik, Kalkandere İlçe Başkanı Hasan Ayyıldız, Rize Belediyesi Eski Başkanı Halil Bakırcı, sivil toplum örgüt temsilcileri ve çeşitli sendikalarının yöneticileriyle kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İkindi Namazını müteakiben kılınan Cenaze Namazı'nın ardından Merhum Zerdeci’nin cenazesi Kale Mahallesi'ndeki aile kabristanlığına defnedildi.