GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-06-2020 17:17   Güncelleme : 18-06-2020 17:26

CHP’ li Kadınlardan tehdit ve Hakaretlere Suç Duyurusu

Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı Kadın Kolları Başkanı Cangül Bozkurt, kendileriyle ve partili kadınlara karşı dengesiz ifadeler kullanan ve tehdit eden Fındıklı’ lı şahıs hakkında suç duyurusunda bulundular.

CHP’ li Kadınlardan tehdit ve Hakaretlere Suç Duyurusu

İlyas GÜR

Önceki gün Fındıklı Belediye başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu’ na destek için CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, bütün ilçe başkanları ve kadın kolları ile parti ilçe örgütü önünde basın açıklaması yapıp ardından başkan Çervatoğlu’ nu makamında ziyaret ederek destek olmuştu. Bunun üzerine Fındıklı’ lı bir vatandaş sosyal medya hesabından,  hakaret içerikli yazı paylaşınca Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı Kadın Kolları Başkanı Cangül Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri şahıs hakkında tehdit ve küfürden şikâyetçi oldu.

Konuyla ilgili olarak CHP Fındıklı Kadın Kolları Başkanı Cangül Bozkurt yaptığı açıklamada, “Üyelerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte uzunca bir süredir taciz, hakaret ve mesnetsiz iftiralarına devam eden şahıs hakkında şikâyette bulunduk. Fındıklı huzurun, kardeşliğin, dostluğun kentidir. İlçemizin barış ortamına saldıran ve provoke eden hastalıklı düşüncelerle mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi