GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2020 01:00   Güncelleme : 22-01-2020 01:00

53. KOLORDU RİZE TARAFTAR GRUBUNUN İDLİB'E TOPLADIĞI YARDIM YOLA ÇIKTI

Rize’de sağlıklı genç nesillerin her türlü bağımlılık yapan zararlı alışkanlıklara yönelik uyarıcı ve eğitici etkinlikleri gönüllülük esasına dayalı sürdüren, bu çalışmalarıyla dikkat ve takdir toplayan, Rizespor Taraftar Grubu 53.Kolordu Tribün Grubu Sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekled

53. KOLORDU RİZE TARAFTAR GRUBUNUN İDLİB'E TOPLADIĞI YARDIM YOLA ÇIKTI

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Rize Taraftarlar Gurubu 53. Kolordu grubunun bir haftadır sosyal medyadan yaptığı çağrılarla İdlib'de Çocuklar Üşümesin adı altında başlattığı kampanyada pazar günü Rize Meydan kermes alanında gelen yardımları kabul etti. Rize halkının yoğun ilgi gösterdiği kampanyada yüzlerce koli kıyafet toplandı. Gelen kıyafetleri grup üyeleri titizlikle kolilere doldurdu. Toplanan yardımlar İdlib'e gönderilmeye hazır hale geldi.

Böylesine hayırlı bir işe vesile olan taraftar grubu başkan vekilleri ve grup üyeleri, kendilerine desteklerini esirgemeyen; Rizespor yönetimine Rize Belediyesine, Çaykur Genel Müdürlüğüne, Emniyet Genel Müdürlüğüne, AK Parti ve MHP il teşkilatına, tüm sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ettiler.