EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-10-2019 14:00   Güncelleme : 21-10-2019 14:00

OKUL HAMİLERİ PROJESİ ALİ METİN KAZANCI RİZE LİSESİNDE BAŞLADI

Rize Valisi Kemal Çeber'in himayesinde başlatılan Okul Hamileri Projesi kapsamında okulların kurumsal olarak güçlendirilmesi doğrultusunda Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek hamisi olduğu Ali Metin Kazancı Rize Lisesini ziyaret etti.

OKUL HAMİLERİ PROJESİ ALİ METİN KAZANCI RİZE LİSESİNDE BAŞLADI

 Bayram Ali KavalcıRize Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek ve Şube Müdürleri Uğur Altınkaya, Işıltan Özşahin ve Alpaslan Kalemci ile Ali Metin Kazancı Rize Lisesini ziyaret ederek Rize Valiliği Okul Hamileri Projesini başlattı. Ali Metin Kazancı Okul Müdürü Nilgün Dülger'den okul hakkında bilgi alan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek okul için hami olarak yapabilecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek okulun birimlerini gezdikten sonra sonra okuldan ayrıldı. Rize Valiliği Okul Hamileri Projesi ile okulların kurumsal olarak güçlendirilmesi, kurumlarla ortak etkinliklerin düzenlemesi, bilimsel kültürel sanatsal yarışmalarda derece elde eden okulun öğrencilerinin ödüllendirilmesi, kariyer günleri etkinliği gibi çalışmalar hedeflenmektedir.

 

Haber: Bayram Ali Kavalcı