GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2019 09:06   Güncelleme : 21-09-2019 09:06

Genel Müdür Olarak Atana Bilgin İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Geçtiğimiz hafta Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne atanan,Rize Müftü Yusuf Karali Dini yüksek ihtisas Eğitim merkezi müdürü Mehmet Bilgin için veda gecesi düzenlendi.

Genel Müdür Olarak Atana Bilgin İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Geçtiğimiz hafta Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne atanan,Rize Müftü Yusuf Karali Dini yüksek ihtisas Eğitim merkezi müdürü Mehmet Bilgin için  veda gecesi düzenlendi.

Veda yemeğine Rize Valisi Kemal çeber,Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Rize jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı,Rize müftüsü İsmail Yalçın, Müftü yardımcıları,Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Hüseyin Karaman,Vali yardımcıları,İlçe Kaymakamları, kurum müdürleri,ilçe müftüleri, bazı STK başkan ve yöneticileriyle, Diyanet mensubu çok sayıda imam ve din görevlisi iştirak etti.

Veda gecesinde Rize Valisi Kemal Çeber,Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Mehmet Bilgin Birer konuşma yaptı.

Veda gecesinde konuşan Mehmet Bilgin:Bizim için sadece bir mekan değişikliği oldu, gönlümüz her zaman burada olacaktır.

Gönlümüz bir davamız ortak hizmette hep beraber koşturacağız, Rize için elimizden geleni sonsuza kadar yapacağımı beni tanıyanlar bilir.

Veda  gecemizde bizlerle birlikte olan başta Sn Valim olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun diyerek sözlerini tamamladı .