DİĞER
Giriş Tarihi : 28-06-2018 21:25   Güncelleme : 28-06-2018 21:25

En iyi Video Medya Oynatıcı Programlar  - 2019

En iyi Video Medya Oynatıcı Programlar  - 2019

Bilgisayarınızda çok fazla video ve film izliyorsanız, her türlü video dosya formatını sorunsuz oynatabilen, Ekstra codec paketleri ile uğraşmanızı gerektirmeyen kullanımı basit ama kaliteli video oynatıcı isteyenler için özel inceleme yaptığımız 3 adet media player sizlerle.

1 - Gom Player - indir

GOM Player, sade arayüzü ve hafif boyutuyla bilgisayarınızı kasmadan video ve müziklerinizi oynatabileceğiniz gelişmiş bir medya oynatıcısıdır. Bir medya oynatıcısının sahip olması gerektiği tüm özelliklere sahip olan GOM Player’ın ayrıca muhteşem bir kodek ve format avantajı var. GOM Player kurulduğu anda içerisinde hazır kodek paketiyle birlikte geliyor ve tüm popüler olan kodek dosyaları yüklü şekilde bilgisayarınızda her videoyu çalıştırmaya hazır bir medya oynatıcısı haline geliyor. Kodeklerin yanı sıra GOM Player tüm popüler ses ve video uzantılarını da destekleyerek sizi alternatif uzantılar için alternatif medya oynatıcısı arama derdinden kurtarıyor.

2 -  VLC Media Player - İndir

VLC Media Player (VideoLAN), hemen hemen tüm ses veya video dosyalarını çalabilen ve aynı zamanda medya içeriği ile çalışmak için ek araçlara sahip olan, evrensel bir çapraz platform medya oynatıcısıdır. Oynatıcıda, ek programlar kullanmadan medya kaynaklarını,canlı yayın linklerini oynatmanıza olanak tanıyan yerleşik kodekler (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, XviD, vb.) Bulunur. Buna ek olarak, uygulama, CD / DVD ve diğer sürücüleri, URL ile ağ yayınlarını mükemmel bir şekilde yeniden üretir (IPv4 veya IPv6 protokolleri üzerinden akış için bir sunucu olarak yapılandırılabilir. çalma listeleri organizasyonu ve oynatma tarafından desteklenen, ses parçaları arasında geçiş yapmak mümkündür, bir anlık (ekran görüntüsü) almak, ses render, yakınlaştırma ve video boy oranı ayarlama, altyazı ekleme gibi çeşitli ses ve video özellikleri sunar.

3 - 5KPlayer -

5KPlayer , çeşitli araçları bir araya getiren mükemmel, çok işlevli bir multimedyadır: ses / video oynatıcı, radyo çalar, dönüştürücü, teyp sürücüsü, medya kitaplığı düzenleyicisi. Bu program ile kesinlikle tüm modern medya formatlarının ses ve video dosyalarını kolayca oynatabilirsiniz:

  • Ses - MP3, WMA, AAC, APE, FLAC, AC3, ALAC, vb.
  • video - MP4, MOV, M4V, MKV, FLV, AVI, WMV, AVCHD, M2TS, DVD, vb.

Buna ek olarak, uygulama, 1080p, 4K, 5K, 8K veya UHD (ultra HD) gibi ultra yüksek kaliteli HD video oynatma konusunda mükemmel bir iş çıkarır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, 5KPlayer çevrimiçi radyo kanallarını oynatır, bunun için uygulamanın kütüphanesi herhangi bir kullanıcının zevkine göre çok çeşitli ve popüler podcast'ler sağlar. Ama kendi kendinize eklemek istiyorsanız, o zaman bu bir sorun değil - URL linkini yayına yapıştırın ve en sevdiğiniz radyo keyfini çıkarın. Bilgisayar için daha farklı video oynatıcı program indirmek ve inceleme yazısı okumak istiyorsanız https://indirshop.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.