GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2023 22:01

1-7 MART TARİHLERİN’DE MUHASEBE HAFTASINI ETKİNLİKLERİNİ İPTAL ETTİK

RSMMMO Başkanı Davut Bilgin yayınlamı9ş olduğu basın bülteninde, “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın arttırılması amacıyla 1-7 Mart, Muhasebe Haftası olarak kutlanmaktaydı.

1-7 MART TARİHLERİN’DE MUHASEBE HAFTASINI ETKİNLİKLERİNİ İPTAL ETTİK

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Odamız, ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle bu yıl Muhasebe Haftası kutlaması etkinliklerini yapmama kararı aldı. Her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan haftada bugün Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program sona erdi.

6 Şubat günü başlayan ve peşi sıra devam eden depremlerde binlerce canımız aramızdan ayrıldı. Yaşam alanlarımız, iş yerlerimiz yok oldu. Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak bu büyük felaketin yaralarını sarmak için üyelerimizin katkılarıyla çeşitli çalışmalar, yardımlar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Başkan BİLGİN, dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız. Muhasebe Haftasında acımız büyük, içimiz buruk ama el eleyiz, yürek yüreğeyiz. Bir daha böylesi felaketler yaşanmaması temennisiyle, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. ” dedi.

AdminAdmin