Ümmet diriliyor inşallah!
Şevki YILMAZ

Ümmet diriliyor inşallah!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehli Beyt’ine, Ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize ve Allah’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan sadıklara salat ve selam olsun.

Rotasını Roma’dan Kâbe’ye çevirmeye başlayan Türkiye önderliğindeki ümmet dirilişinin ayak seslerini duyuyoruz elhamdülillah!

Ümmet diriliyor!

İnançlarından dolayı dışlanan, kışlalarından kovulan, işlerinden çıkarılan ve şiirinden dolayı yasaklanan kardeşlerimizi yönetimler de olduklarını gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah.

Ümmet diriliyor!

Bir zamanlar suç aleti görülen ana hayat yasamız Kur’an-ı Kerim’in harp okullarına kadar okutulmasını, camilerin anaokullarıyla süslenmesini, İmam-Hatib Liselerinin önündeki engellerin kaldırılmasını, kısaca yasakların yasaklanmasını gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah.

Ümmet diriliyor!

Askerimizin giydiği botuna varıncaya kadar savunmasını dışa bağlayan, işgalci çekiç güçleri ağırlayan yetmiş cente muhtaç edilmiş eski Türkiye’den silahını, tankını füzesini yapmakta olan kalkınan “Yeni Türkiye’yi “gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah!

Ümmet diriliyor!

Kızılay, İHH, Deniz Feneri, IBS, Verenel, Cansuyu vs. yardım kuruluşlarımızın hasbi görevlileri gençlerimiz mazlum ve mağdur kardeşlerine el uzatmak, yalnız değilsiniz mesajını ulaştırmak ve sıla-ı rahim görevini yapmak gayesiyle tıpkı sahabe efendilerimiz gibi yeryüzüne yayıldılar. Kimisini Afrika’da, kimileri de Asya’da! Koşuştuklarını gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah!

Ümmet diriliyor!

Afganistan, Irak, Suriye, Türkistan ve Arakan’da bayramlarımıza kan düşürenlerden intikamlarını almak üzere yeniden güçlü bir Türkiye için nöbete koşan gençleri gördükçe yakında gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah.

Ümmet diriliyor!

İlim Yayma, TÜGVA, TÜRGEV, Ensar, Aziz Mahmud Hüdai, MTTB, AGD, Semerkant, Memur Sen vs. STK’larımızdaki ilim ve irfan gönüllüleri tüm insanlığın kurtuluşu adına yeni bir iman ve ihlas nesli yetiştirmenin seferberliğini Eba Eyyubel Ensari ruhuyla azmiyle gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah.

Ümmet diriliyor!

Bayramlaşmak gayesiyle büyük şehirlerden akın akın ana baba yurtlarına koşanları, ana baba eli öpmek için coşanları ve akraba bağlarını kuvvetlendirmek için yola düşenleri gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah!

Ümmet diriliyor!

Kudüs’ü Şerif davası için sokaklara dökülenleri, Arakan dramı için yürüyenleri ve tüm mazlum coğrafya için el ele kenetlenenleri gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah!

Ümmet diriliyor!

1071 Malazgirt zaferiyle İslam Medeniyetine açılan Anadolu’yu son yurt yapanların torunlarını son 15 Temmuz Büyük Zafer Bayram’ındaki direnişle dirilişini gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah!

Ve ümmet diriliyor!

İslam medeniyetimizi, hukukumuzu, Osmanlı cihan devletimizi ve dünya liderliği makamı hilafetimizi  ve milletimizi koruma adına Osmanlı ordumuzun Allah’ın yardımıyla kazandığı İstiklal savaşlarımızın neticesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızda şehid ve gazilerimizi rahmetle anarken, düşmanlarımızın başaramadığı ihanetleri İstiklal Savaşımızdan sonra emperyalist batı devrimleriyle gerçekleştiren içimizdeki mandacı, masonların tarih sahnesinden silinmekte ve yıkılmakta olduklarını gördükçe gerçek bayramlara kavuşacağız inşallah!

Allah (c.c), yolunda vaktini, ilmini, malını, vaktini, nefsini, namazla, oruçla, zekat, cihad vs. ibadetlerle kurban edenlerin yar ve yardımcısı olsun!

Keseceğimiz kurbanlıklarımızı Habil’in kurbanı gibi kabul buyursun!

Kurban ve tatil olması dileğiyle Cuma bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Not: KOCAELİ Üniversitesinde okuyan ve okuyacak gençlerimizin dikkatine!

MİKAV destekli Nadide Erkek Öğrenci Yurdu olarak üniversiteli gençliğin elinden tutmak, gurbetin kalabalık yalnızlığında teselli olmak için yeni eğitim döneminde sizleri bekliyoruz..

Eleştirel düşünebilen, aklını kiraya vermeyen, özgürlüğün kayıtsız şartsız Allah’a teslim olmak olduğunu idrak eden bir gençlik tahayyül ediyoruz..

“Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..” şuurunda bir gençlik için.

Yeryüzünün acıları karşısında merhamet devrimcisi adanmış nesiller yetiştirmek için gençlerin geleceğine dair bir derdimiz var...

Yıl boyu devam eden etkinliklerimiz, ev ortamını yaşayacağınız barınma imkânları ve sosyal-kültürel programlarımızla hizmet veriyoruz.

Kocaeli Üniversitesi’ne yerleşen, ümmete, vatana ve bayrağa sevdalı genç kardeşlerimizi bekliyoruz..

İletişim: kocaelinadideyurt.com  Salim Özel: 05357686967

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Çeber, Kütüphanede öğrencilerle kitap okudu
Vali Çeber, Kütüphanede öğrencilerle kitap okudu
ORTA CAMİ MEVLİD VE CUMA NAMAZIYLA İBADETE AÇILDI
ORTA CAMİ MEVLİD VE CUMA NAMAZIYLA İBADETE AÇILDI