RİZE/İYİDERE’DEN MARDİN’E SEVGİ ELİ UZATILDI

Mardin Kızıltepe ÇAYKUR Rizesporlular Derneği olarak Mardin’de bulunan yardıma muhtaç öğrencilerimiz için sevgi köprüsü olamaya devam ediyoruz.

RİZE/İYİDERE’DEN MARDİN’E SEVGİ ELİ UZATILDI
RİZE/İYİDERE’DEN MARDİN’E SEVGİ ELİ UZATILDI Ali KALENDER

Rize ziyaretimiz esnasında ziyaret ettiğimiz İyidere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü öğretmenleri bizlerden onlara uzanan sevgi elini karşılıksız bırakmayarak, Kızıltepe Gürmeşe İlkokulunda öğrenim gören 91 çocuğumuza kırtasiye yardımında bulunarak bizleri fazlasıyla memnun etmiştir.

Mardin Kızıltepe Çaykur Rizesporlular Derneği Başkanı Harun Çınar yapmış olduğu açıklamada; ülkemizin bu zorlu süreçlerden bölünerek değil birleşerek çıkması gerektiğini her zaman dile getirdiğini, bizlerin İyidere Halk Eğitimi Merkezine uzattığımız sevgi elini onlarda karşılıksız bırakmayarak bizleri fazlasıyla memnun etmişlerdir.

Başta Halk Eğitimi Müdürümüz Sayın Bülent Akbulut Beyefendiye olmak üzere tüm eli öpülesice öğretmenlerimize derneğimiz adına teşekkür ederim. Rize Mardin sevgi yolu her geçen gün daha da büyüyerek gelişecektir. Yardımlarımızı gören hayırsever vatandaşlarımızın bizlere ulaşarak bu mutluluğa bizleri dâhil edin çağrıları bizleri ziyadesiyle sevindirmektedir. Şimdiden iki okulumuza daha yardım sözü almış olmamız bizleri fazlasıyla motive etmektedir.

Buradan bir kez daha yeşilin ve mavinin kucaklaştığı şehir olan Rize’nin güzel yürekli insanlarına teşekkür etmek istiyorum. Biz Türküyle, lazıyla, kürdüyle ve tüm etnik kökenleriyle, güçlü bir Türkiyeyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize Şehir Merkezinde Silahlı Saldırı
Rize Şehir Merkezinde Silahlı Saldırı
Otomobil takla attı: 4 yaralı
Otomobil takla attı: 4 yaralı