RİZE EMNİYETİNDEN BAŞARILI OPERASYONLAR

Rize İl Emniyet Müdürlüğü, Fındıklı İlçe Emniyet Müdürlüğü personelince İlçe dahilinde yapılan kontroller kapsamında; kaçakçılara göz açtırılmıyor.

RİZE EMNİYETİNDEN BAŞARILI OPERASYONLAR
RİZE EMNİYETİNDEN BAŞARILI OPERASYONLAR Ali KALENDER

Rize İl Emniyet Müdürlüğü, Fındıklı İlçe Emniyet Müdürlüğü personelince İlçe dahilinde yapılan kontroller kapsamında; 30.11.2019 günü M.K. isimli şahsın işlettiği markette kaçak içki ve sigara satışının yapıldığı ihbarı üzerine yapılan kontrollerde M.B. – M.P. – D.G. ve T.K. isimli Gürcistan uyruklu dört bayan şahsın 10 adet 2,5 litrelik şişe Lager Beer Classic marka bira, 4 şişe 100cc Yeni Rakı ile 4 şişe Nemirovskaya marka votka ile 168 paket TAPDK bandrolü bulunmayan kaçak sigara ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak M.K. – M.B. – M.P. – D.G ve T.K. isimli şahıs hakkında, 30.11.2019 günü Adli/İdari Tahkikata başlanmıştır.

Rize İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimizde uyuşturucu/uyarıcı madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, 30/11/2019 günü Rize ili İkizdere ilçesinde bir şahıstan 3 kilo 850 gram SKUNK maddesi ele geçirilmiştir. Bahse konu şahıs “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçu şüphelisi olarak aynı gün mevcutlu olarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır. Kamuoyunun bilgisine duyurulur şeklinde açıklandı. Haber: Bayram Ali Kavalcı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RTEÜ'de yürüyen AGD'li gençlerden 'Katil Çin' sesleri
RTEÜ'de yürüyen AGD'li gençlerden 'Katil Çin' sesleri
Rize’ye DENEYAP Teknoloji Atölyesi Açılıyor
Rize’ye DENEYAP Teknoloji Atölyesi Açılıyor