ÇAYKURSPOR’LU MİNİK JUDOCU 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVA BİRİNCİSİ

15 Temmuz Şehitlerini Anma Karadeniz İlleri Judo Turnuvasının 36 kg. Kategorisinde ÇAYKUR sporlu Minik Judocu Kübra YAZICI turnuvanın birincisi olarak, kulübüne altın madalya kazandırdı.

ÇAYKURSPOR’LU MİNİK JUDOCU 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVA BİRİNCİSİ
ÇAYKURSPOR’LU MİNİK JUDOCU 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVA BİRİNCİSİ Ali KALENDER

Haber: Bayram Ali Kavalcı

20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda gerçekleşen, süper minik ve minikler kategorisinde gerçekleşen müsabakalarda, Çaykur Genel Müdürlüğünün Kulübü ÇAYKUR spor Kulübünden 36 kilo Miniklerde Kübra YAZICI turnuvanın birincisi olarak altın madalya kazandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Judo Federasyonu ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, 15 Temmuz Şehitleri Anma Karadeniz İlleri Judo Turnuvası, Süper Minik ve Minikler kategorisinde gerçekleşti. Ordu, Altınordu’da bulunan Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda gerçekleşen turnuvaya, Ordu, Rize, Çorum, Trabzon, Zonguldak, Sinop, Samsun, Giresun, Amasya, Tokat, Bartın, Bayburt, Düzce, Bolu, Kastamonu, Gümüşhane, Artvin ve Karabük illerinden gelen 340 lisanslı sporcu katıldı.

15 Temmuz Şehitlerini Anma Karadeniz illeri Judo Turnuvası açılış seremonisine, Ordu Vali Yardımcısı Bayram GALE, Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel YEDİYILDIZ, JUDO Federasyon Başkanı Sezer HUYSUZ, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ ve protokol üyeleri katıldı. Çaykurspor Yıldızlar ve Minikler Judo takımını Harun Öztürk isimli Antrenör çalıştırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RTEÜ'de yürüyen AGD'li gençlerden 'Katil Çin' sesleri
RTEÜ'de yürüyen AGD'li gençlerden 'Katil Çin' sesleri
Rize’ye DENEYAP Teknoloji Atölyesi Açılıyor
Rize’ye DENEYAP Teknoloji Atölyesi Açılıyor