Rize spor'da hedef 53 bin Forma

Çaykur Rizespor, yeni sezonda 53 bin forma satışı hedefleniyor. geçen sezon ligin ikinci yarısında başlatılan "Hedef 53 bin forma" projesinin hızla devam ediyor.

Rize spor'da hedef  53 bin Forma
Rize spor'da hedef  53 bin Forma Mustafa KALENDER

 

 kulüp basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, başladığında birçok belediye ve sivil toplum örgütünün de toplu alım gerçekleştirerek destek verdiği projede, yeşil-mavili formaları okullarda öğrencilere hediye ettiklerini kaydetti.

 Bu bağlamda satılan ve dağıtılan forma sayısının 22 bin 800'e ulaştığına işaret eden Bakır, şu ifadeleri kullandı:

"Yeni sezon öncesinde bu sayıyı 53 bine ulaştırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu proje gerçekten Rize ve Çaykur Rizespor için önemli. Biz yeşil-maviyi en ufaktan en büyüğüne ulaştırma amacındayız. Taraftarlarımız da gerçekten geçmişte hiç olmadığı kadar forma satışına önem veriyor. Özellikle bu sezon daha fazla satış bekliyoruz. Sezon öncesinde hem formalarını alsınlar hem de kombine biletlerini yükletsinler. Birlikte olursak başarılı oluruz."

Yeşil-Mavili kulüp te ‘Hedef 53 Bin Forma’ kampanyası kapsamında kulüp başkanı Hasan Kemla Yardımcı bu kampanya Çaykur Rizespor’a gönül veren herkesin katılması gerektiğini belirterek, “Bu satışları bizi motive eder ve çalışma azmimizi güçlendirir.” dedi.

Kampanya hakkında Çaykur Rizespor Kulünü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Yeni sezona vizyon projelerle hazırlanan kulübümüz Çaykur Rizespor; taraftarlarımızla bütünleşmek için yeni bir kampanyaya başlıyor. Bunun için ilk adım “Hedef 53.000 Forma Kampanyası” ! Nasıl mı? Daha güçlü Çaykur Rizespor için bir forma da sen al, yaşadığın yer yeşil ve mavi olsun! Nasıl ki Rize; yeşil - mavisiz olmaz ise Rizespor da sensiz olmaz! Projemizin ilk destekçisi olan taraftarlarımıza Bu silogan ile çağrıda bulunuldu.

 Bu arada kampanya Çayeli Belediyesi 150, Rize Ticaret Borsası 30, Rize Kent Konseyi 10, Neşe Çay 30 forma alarak katkıda bulundu. Proje konusunda açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı şu ifadeleri kullandı: “Bu desteklenmesi gereken bir fikirdir. 53 bin 

formayı taraftar satın almazsa, sayısal bazda yeterli olamazsak dahi firmalarımızın, sponsorlarımızın, Rizespor’a gönül verenlerin satın alıp dağıtması lazım. Bu hedef ve gösterilen ilgi bizi daha da motive eder.

Alt minikler boks şampiyonasında birinci olan Alperen Yılmaz ile bir görüşme yaptık. Onun şampiyonluğu bize mutluluk veriyor, çalışma şevkimizi artıyor. Forma satışında da bu durum geçerli. Belki çok ciddiye alınmayabilir ancak forma satışları bizi motive ediyor. Türkiye çapında Çayeli Belediyesi şu kadar forma aldı, Pazar Belediyesi şu kadar forma aldı, İstanbul’dan bir kişi şu kadar forma hediye etti. Bunlar önemli şeylerdir ve bu desteklere teşekkür ediyoruz. Bu satışları bizi motive eder ve çalışma azmimizi güçlendirir.”

Çaykur Rize por  Resmi mağazası Atmaca sm Mağazalarıda her geçen gün ürün yelpazesini genişleterekl taraftarlarımıza daha iyi hizmet vermeye  çalışıyor.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RTEÜ'de yürüyen AGD'li gençlerden 'Katil Çin' sesleri
RTEÜ'de yürüyen AGD'li gençlerden 'Katil Çin' sesleri
Rize’ye DENEYAP Teknoloji Atölyesi Açılıyor
Rize’ye DENEYAP Teknoloji Atölyesi Açılıyor