Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı

Vakıflar ilk okulu 4D sınıfı öğrencileri düzenlenen mezuniyet töreninde cüppe giyip kep atarak, İlkokulu bitirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı Mustafa KALENDER

İsmail Kahraman Kültür merkezinde Yapılan  mezuniyet programı Öğrencilerin Hazırlamış olduğu Halk oyunu gösterileri,Şiir dinletileri,Skeç ve slayt  Gösterilerini sergileyerek   Ailelerine Mutlu dakikalar yaşattılar.

 

Programın sonunda Sınıf öğretmeni  Gülden ŞİNAFOROĞLU Ailelere ve öğrencilerine yönelik yapmış olduğu veda konuşmasında ;  4 yıllık maratonun son günlerini tamamlıyor olmanın hem mutluluğu, hem de hüznünü yaşıyoruz.  Sevgili Anne Babalar, çocuklarınıza en gerekli olan özgüven ve sevginin verildiğine inanıyorum .  Eğitim  öğretimde de  temellerinin sağlam atıldığını düşünüyorum. Çok kıymetli velilerim, Sınıf için yaptığım Her işte  her zaman yanımda oldunuz, bana destek verdiniz, sizler harika anne babalarsınız.

Artık sizlerde  bende  yeni  başlangıçlar yapacağız  Sizlerin yeni öğretmenleri Benimde yeni öğrencilerim olacak. Her birimiz yeni başlangıçlar yapsak da birbirimizi hiç unutmayacağız.

 

Bu ülkenin geleceği olduğunuzu ve sizden çok şeyler  beklendiğini unutmadan çalışın. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın ki  Biz öğretmenleriniz ve aileleriniz ihtiyacınız olduğunda yanı başınızda olacaktır. Sizlere kızdığım zamanlar olmuştur ama sizi çok sevdiğimi sakın unutmayın. Diyerek konuşmasını tamamlayan ŞİNAFOROĞLU  Hazırlamış olduğu  mezuniyet belgelerini  öğrencilerine takdim ettikten sonra  kep atma töreniyle  program sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize Şehir Merkezinde Silahlı Saldırı
Rize Şehir Merkezinde Silahlı Saldırı
Otomobil takla attı: 4 yaralı
Otomobil takla attı: 4 yaralı