ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN RAHMİ METİN’E ZİYARET..

Rize Belediye spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi, Belediye Başkanı Rahmi METİN’i makamında ziyaret etti.

ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN RAHMİ METİN’E ZİYARET..
ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN RAHMİ METİN’E ZİYARET.. Ali KALENDER

Türkiye Halk oyunları Federasyonu Rize İl Temsilcisi Şaban Alan, Rize Belediyesi Gösteri Sanatları Koordinatörü Halil Balcı, Türkiye Halk Oyunları Federasyon Antrenörü Musa Taşçı ve Kültür Bakanlığı Tulum sanatçısı Mehmet Güney Belediye Başkanı Rahmi Metin’i makamında ziyaret ettiler. 27-28 Nisan’da Artvin de yapılan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu kulüpler bölge şampiyonasında “Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler” kategorisinde 1. Lik alan Rize Belediyespor kulübü Halk oyunları ekibi ellerinde kupalarıyla sevinçlerini Başkan Metin ile paylaştılar.

Ziyarette Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Kültürü ve tarihi ile konuşulan bir kent haline gelmiştir. Artvin de yapılan Halk oyunları bölge yarışmasında birincilik çok önemlidir. Rize Belediyesi de yapmış olduğu kültürel etkinliklerle adından söz ettirmeye devam etmiş, siz çalışkan gençlerimizin azmiyle de inşallah devam edecektir.. Bu anlamda başarılı çalışmalarınızdan ötürü sizi kutluyorum dedi.

Ziyaret makamda gençlere yapılan ikram la sohbet havasında devam etti. Başkan Metin, tüm ekibe günün anısına hediye takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEMİŞ ALİ USTA
MEMİŞ ALİ USTA
TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER
TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER