Teşkilatının 174. kuruluş yılı kutlanıyor

Rize İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Emniyet Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 174’üncü yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle Mevlid-i Şerif programı düzenledi.

Teşkilatının 174. kuruluş yılı kutlanıyor
Teşkilatının 174. kuruluş yılı kutlanıyor Ali KALENDER

Şeyh Camii’nde düzenlenen programda, görevleri başında şehit düşen Polis Teşkilatı mensupları başta olmak üzere tüm şehitler için okunan hatm-i şeriflerin duası, İl Müftüsü İsmail Yalçın tarafından yapıldı.

Programda ayrıca Kur’an-ı Kerim tilaveti sunuldu, ilahi ve kasideler okundu.

Programa Vali Kemal Çeber, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Vali Yardımcıları Ahmet Dalkıran, Abdullah Şen, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Hakan Dedebağı, İl Müftüsü İsmail Yalçın, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, teşkilatın güzide mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Çeber'e 174. yıl ziyareti

Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve Rize Polis Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Murat Sevil , Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü nedeniyle personeli ile birlikte Rize Valisi Kemal Çeber’i ziyaret etti.

Rize Valisi Kemal Çeber, İl Emniyet Müdürü Gökduman, nezdinde bütün polis teşkilatının 10 Nisan Polis Gününü kutlayarak “Rize’de ve ülkemizin her bir noktasın da huzur ve güvenliği sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet veren, kendisine verilen sorumlulukları ve görevleri layıkıyla yerine getiren, gerektiğinde pek çok konuda fedakarlık göstererek görevini ifa eden tüm Emniyet mensubu arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu kutlu görevi yerine getirirken bugüne kadar hayatını hiç tereddüt dahi etmeden feda eden tüm şehitlerimize Allahtan Rahmet, gazilerimize de minnettarlığımı sunuyorum” dedi

İl Emniyet Müdürü Gökduman ve Rize POMEM Müdürü Murat Sevil, 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümünde kendilerini ağırlayan Vali Çeber’e teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEMİŞ ALİ USTA
MEMİŞ ALİ USTA
TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER
TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER