Seçimler Rize'de huzur ve güven ortamında gerçekleşti

Rize Valisi Kemal Çeber, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin Rize genelinde huzur ve güven ortamında gerçekleştirildiğini söyledi.

Seçimler Rize'de huzur ve güven ortamında gerçekleşti
Seçimler Rize'de huzur ve güven ortamında gerçekleşti Ali KALENDER

Rize’de ki kamu kurumlar arasındaki koordinasyonun ve etkili iletişimin sağlanması amacıyla Rize Vali Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirilen “Haftaya Başlangıç” toplantılarının bu haftaki bölümünde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Rize İl Müdürü Şafak Bulut ile Rize Meteoroloji Müdürü İbrahim Oğuz Ergün, kurumların faaliyet alanları ve yürütülen çalışmalar hakkında birer sunum yaptılar.

Vali Kemal Çeber, toplantının son bölümünde yaptığı değerlendirmede; 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler seçimlerinin Türkiye ve Rize için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak; “Seçimler, Rize genelinde huzur ve güven ortamında gerçekleştirildi. Bu huzur ve güven ortamının sağlanmasındaki koordinasyonundan dolayı başta Vali Yardımcım Ahmet Dalkıran’a, daha sonra İl Emniyet Müdürümüz Nurettin Gökdüman ve İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı’na ve ayrıca emeği geçen diğer herkese huzurunuzda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Rize Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Güneysu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Davut Düzgün, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve diğer kurum müdürleri katıldı.

rizehaberleri.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karakteri cesaret olanın tarihi zaferle doludur
Karakteri cesaret olanın tarihi zaferle doludur
Rize Halk Eğitim Müdürü  Vefat Etti
Rize Halk Eğitim Müdürü Vefat Etti