DOĞUPARK PROJESİ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ..

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın ‘Hizmet Belediyeciliği’ konu başlığı altındaki projeleri arasında yer alan Doğu Park projesi, Süs bitkiciliği ve Peyzaj mimarlığı alanında en iyilerin ödüllendirileceği “2019 Plant” ödülüne layık görüldü.

DOĞUPARK PROJESİ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ..
DOĞUPARK PROJESİ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.. Ali KALENDER

Kamu tarafından uygulanan proje ödülleri, daha yaşanabilir kentler için proje üreten kişi ve kurumları onurlandırmak ve cesaretlendirmek için her yıl veriliyor. Ödüller, bu yıl İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen törenle sahiplerini bulacak. Rize Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü düzenlenen ödül töreninde Doğu Park projesi ile Süs bitkiciliği ve Peyzaj mimarlığı alanında “2019 Plant” ödülüne layık görüldü.

Alınacak ödülle ilgili konuşan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Şehir ve yaşam ödülüyle ilgili Rize Belediyesi gerçekleştirdiği ve ödüle layık görüldüğü Alt yapı ve çevre kategorisinde Değirmendere parkımızdan sonra, Doğu Park Projesi, kentin yaşamına doğrudan müdahil olan bir noktada ve çok iddialıydı. Bunun da ikinci kez takdir edilip değerlendirilmesi bizi ayrıca mutlu etti. Değirmendere rekreasyon ve dinlenme parkımız, Doğupark projemiz Rize'nin dikkate alınacak proje leri olmuştur. Ödüle layık görülmekten büyük memnuniyet duymaktayım, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor şehrimize hayırlı olsun diyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı