Vali Ceber, İl Özel İdaresi'nde incelemeler yaptı

Rize Valisi Kemal Çeber, İl Özel İdaresini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Vali Ceber, İl Özel İdaresi'nde incelemeler yaptı
Vali Ceber, İl Özel İdaresi'nde incelemeler yaptı Ali KALENDER

Vali Kemal Çeber, Rize İl Özel İdaresini ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu ve çalışmalar hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ile diğer idarecilerden bilgiler aldı.

Vali Çeber, incelemelerinin ilk bölümünde; Genel Sekreter Sarı ve diğer idarecilerin eşliğinde elektrikhane, motorhane, hafifşase, ağırşase, kaynakhane, kaportahane, tornahane, lastikhane, yağlamahane atölyelerini ziyaret etti ve buralarda görevli personel ile sohbet etti. Atölyelerdeki incelemelerin ardından Genel Sekreterlik Makamına geçen Vali Çeber, burada Genel Sekreter Sarı ve diğer kısım amirlerinden halihazırda Rize genelinde yürütülen çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Vali Çeber, incelemelerine ilişkin yaptığı değerlendirmede; İl Özel İdaresinin envanterinde bulunan tüm araçların ve iş makinelerinin her türlü bakım, onarım ve tamirat işlerinin dışarıdan hiçbir destek almadan bu atölyelerde yapılıyor olmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, bu özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti. Bu hizmetlerin devam edebilmesi için usta çırak ilişkisi içerisinde meslek öğrenme çalışmalarına dikkat edilmesi gerektiğini de tavsiye olarak ekledi.

Gerekli bakım ve onarım işleri yaparak, köy yollarını standartlarını yükseltmeyi hedeflediklerini belirten Vali Çeber, stabilize, beton ve asfalt kaplama işileri için uygun nitelikte agrega üretimi yapabilecek konkasör tesisi kurulması gerektiğinin önemini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı