VALİ ÇEBER, ÇAYELİ BAKIR İŞLETMELERİNİ GEZDİ

Rize Valisi Kemal Çeber, eşi iki oğlu ile birlikte Türkiye’nin en büyük bakir madenlerinden biri olan Çayeli Bakir İşletmelerini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

VALİ ÇEBER, ÇAYELİ BAKIR İŞLETMELERİNİ GEZDİ
VALİ ÇEBER, ÇAYELİ BAKIR İŞLETMELERİNİ GEZDİ Ali KALENDER

Ziyaretin ilk bölümünde Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Murat Güreşçi ve diğer yetkililer, Rize Valisi Çeber’e İşletme faaliyetleri ve madendeki iş güvenliği hakkında brifing verildi. Brifingin ardından Vali Çeber ve ailesi madene inerek, maden cevherini çıkarma işlemini yerinde inceledi ve işçilerle bir araya geldi.

Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Murat Güreşçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işletme olarak çevre konusunda çok hassas olduklarını ifade etti ve ayrıca Rize’de birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldıklarını, bundan sonrada bu tip konularda üzerlerine düşen görevi her zaman yerine getirmeye hazır olduklarını belirtti. Rize Valisi Kemal Çeber, iş güvenliği konusunda gösterdikleri hassasiyetten dolayı Genel Müdür Güreşçi’ye diğer yetkililere teşekkür ederek; “Tarafıma yapılan bilgilendirmeler ve maden alanında bulunduğum süre içerisinde, Çayeli Bakır İşletmelerince iş güvenliğinin ve madencilerin sağlığının çok önemsendiğini görmekten ailece mutlu olduk. Maden alanı içerisinde başta iş güvenliği açısından dünya standartlarında çalışma koşulları sağlanmış.” dedi. Çayeli Bakır İşletmelerince Rize genelindeki sosyal sorumluluk projelerine sağlanan katkı ve çevreye karşı gösterilen duyarlılıktan dolayı da tüm ilgilileri tebrik etti. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zavendikli  Hoca kuran  Kursları Kurban bağışlarınıza talip
Zavendikli Hoca kuran Kursları Kurban bağışlarınıza talip
RİZELİ YAZAR PEHLİVANOĞLU’NUN ROMAN VE EDEBİYAT ESERLERİNE YOĞUN İLGİ
RİZELİ YAZAR PEHLİVANOĞLU’NUN ROMAN VE EDEBİYAT ESERLERİNE YOĞUN İLGİ