Anne ve Babamla Birlikte Öğreniyorum

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen Gençlik Merkezlerinde hayata geçirilen “ Anne ve Babamla Birlikte Öğreniyorum” projesi kapsamında Rize Gençlik Merkezinde sürdürülen Resim ve Ebru kursları 5 aylık eğitimin sonunda yapılan sergi ile son buldu.

Anne ve Babamla Birlikte Öğreniyorum
Anne ve Babamla Birlikte Öğreniyorum Ali KALENDER

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan “ Anne ve Babamla Birlikte Öğreniyorum” projesi ile gelecekte toplumumuzun temel taşı olacak aile bireylerinin sağlıklı bir aile ortamında yetişmesi, aile ve gençlerin dostluk, kardeşlik ve hoşgörü duyguları içerisinde tanışıp kaynaşmaları ve bu vesile ile sosyal uyumun sağlanması, aile yapısının sağlam olduğu takdirde toplumda idari ve adli yönden huzurlu, ilmi yönden başarılı, dini yönden huzurlu bir nesil yetiştirilmesi hedeflendi.

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik açıklamasında “ Gençlik ve Spor Bakanlığımızın projesi olan Gençlik Merkezimizce hayata geçirilen “ Anne ve Babamla Birlikte Öğreniyorum” sosyal projesi etkinlikleri bizler için oldukça verimli geçmiştir. Rize Gençlik Merkezimizde sadece anne ve babalara hitap etmedik. Şuan burada 3 kuşağa ev sahipliği yapmanın mutluluğunu da yaşadık. Anneanne, kızı ve torunu kursumuza katılarak güzel bir atmosferin yaşanmasına vesile oldular. Gençlerimiz ve aileleri 5 ay boyunca birlikte birbirleri ile ortak bir paydaşta zaman geçirme vaktine sahip oldular. Proje kapsamına 10 atölye açıldı ve Gençlik merkezi öğrencileri aileleri ile birlikte kurslarımızda faaliyetlere katılarak kalite zaman geçirme fırsatına nail oldular. Bugün burada Ebru Sanatı ve Resim sergimizin kapanışını için bir araya geldik. Görüyorum ki ailelerimiz kursumuza büyük ilgi göstererek güzel şeyler ortaya koydular. Emeği geçen herkese teşekkürlerimiz sunuyorum. “ dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Çeber, Kütüphanede öğrencilerle kitap okudu
Vali Çeber, Kütüphanede öğrencilerle kitap okudu
ORTA CAMİ MEVLİD VE CUMA NAMAZIYLA İBADETE AÇILDI
ORTA CAMİ MEVLİD VE CUMA NAMAZIYLA İBADETE AÇILDI