RESİMDE TÜRKİYE İKİNCİSİ ÖĞRENCİYİ VALİ ÇEBER ÖDÜLLENDİRİLDİ

“İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Bağlamında Anne, Baba ve Yaşlı Hakları” konulu resim yarışmasında Türkiye ikincisi olan Ali Paşa Öztürk’e hediyesi Rize Valisi Kemal Çeber tarafından verildi.

RESİMDE TÜRKİYE İKİNCİSİ ÖĞRENCİYİ VALİ ÇEBER ÖDÜLLENDİRİLDİ
RESİMDE TÜRKİYE İKİNCİSİ ÖĞRENCİYİ VALİ ÇEBER ÖDÜLLENDİRİLDİ Ali KALENDER

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu’nun 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullarda öğrenim gören öğrencileri katılımıyla İlköğretim öğrencileri için “İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Bağlamında Anne, Baba ve Yaşlı Hakları” konulu resim yarışmasında, il birincisi ve Türkiye genelinde de ikinci olan Alipaşa Öztürk’e ödülü, Rize Valisi Kemal Çeber tarafından verildi.

Şevket Yardımcı Ortaokulunda, Alipaşa Öztürk için düzenlenen ödül törenine Rize Valisi Kemal Çeber, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İdris Altıntaş ile okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Rize Valisi Kemal Çeber, Alipaşa Öztürk’e ödülünü takdim ederken yaptığı değerlendirmede; İslamiyet’te ve Türk Kültüründe anne, baba ve yaşlıların yerinin çok farklı olduğunu vurgulayarak, yaptığı resimden dolayı Alipaşa Öztürk’ü tebrik ederek, öğrencilik hayatından ve sonrasında başarılarının devamını diledi. HABER: B.ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
   İsmael Diomande Çaykur Rizespor'a imzayı attı
İsmael Diomande Çaykur Rizespor'a imzayı attı
   OSB, Rize'nin çehresini değiştirecek
OSB, Rize'nin çehresini değiştirecek