MÜFTÜ ÇELİK’İN ANNESİ DUALARAL YÂD EDİLDİ.

Güneysu İlçe Müftüsü Abdülkerim ÇELİK'in merhume annesinin 1. ölüm yıl dönümü münasebeti ile Selamet köyü Merkez Camii’nde Program düzenlendi.

MÜFTÜ ÇELİK’İN ANNESİ DUALARAL YÂD EDİLDİ.
MÜFTÜ ÇELİK’İN ANNESİ DUALARAL YÂD EDİLDİ. Ali KALENDER

Merhum rahmetli Hediye Çelik’ının ruhu için okutulan, Hatmi şerif, Asri şerif ve ilahiler Diyanet İşleri Başkanlığı, Rize Müftülüğü ve Güneysu Müftülüğü İmam Hatipleri, Kemal TOSUN, Fetullah ÖZHABİBOĞLU, Erdinç DAŞDAN, İrfan Kamil REİSOĞLU, Recep ÇUBUKÇU, Muhsin KAYİŞ ve Duası Kale Camii İmam Hatibi Kadir Kara hocalar tarafından okundu.

Selamet köyü Kuran kursu Talebeleri ve din görevlileri tarafından Hatmi şerif 'in yanı sıra Aşri şerif ve ilahiler okundu. Güneysu Müftüsü Abdülkerim Çelik, rahmetli annesinin anma program sonunda hatmi ve aşrı şerife katılanlara ve Selamet köyü halkına teşekkür etti

Güneysu Müftüsü Abdülkerim Çelik’in annesi merhum rahmetli Hediye Çelik’in hayatta olan eşi, Diyanet İşleri camiasına 100’lerca hafız kazandırmış olan, hafız hacı İsrafil Çelik hoca efendi ilerlemiş yaşına rağmen sakat haliyle katıldı.

Program, akşam yatsı arası Selamet Köyü Merkez Camii’nde yapıldı programa, Selamet köyü halkı ve Din görevlileri katıldı. yüzlerce Hafız yetiştiren İsrafil çelik hoca efendi program sonrası Öğrencilerle sohbet ederek eski günleri yadetti HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
DOĞU ANADOLUNUN EN ÇOK TANINAN GAZETECİSİ SABUNCUOĞLU
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ
ZERDECİ’NİN ANİ VEFATI HERKESİ ÜZDÜ