RİZE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, A Haber canlı yayınında yerel yönetimlerde atılan büyük adımları, Rize’de yaşanan büyük değişimleri anlattı.

RİZE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM
RİZE’DE BÜYÜK DEĞİŞİM Ali KALENDER

Yaptığı projelerin dikkat çeken ve makro projeler olduğuna değinen Başkan Kasap, tamamlanan ve tamamlanma aşamasında olan bütün projeler sayesinde Rize’nin gözle görünür büyük bir değişim yaşadığını belirtti.

Başkan Kasap, canlı yayında yaptığı açıklamalarda şunları ifade etti: “4,5 yıl önce göreve geldiğimizde kentsel görüntüyü ortaya çıkarmak açısından çeşitli projeler ortaya koyduk. Oyun parkları, büyük eğlence parkları yaptık. Bunlardan bir tanesi de Doğupark. Özellikle otopark sorunun çözümü için sahile 750 araçlık otopark alanı kurduk. Aynı şekilde 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Projesi’nin iki ay içerisinde tamamlanmasının ardından 600 araçlık bir otoparkımız daha olacak” dedi.

Yaptığı çalışmalarla büyük değişimlere adım atan Başkan Kasap, daha önce küçük sayılarla var olan otopark sayısını binlerin üzerine çıkardığını ifade etti.

Sosyal belediyecilik anlamında da çok güzel hizmetlere imza attığını belirten Rize Belediye Başkanı Kasap, kadınlara, gençlere ve çocuklara yönelik mahallelerde yapılan hizmetleri anlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
YAZAR KAYIKÇI’NIN “VE MİLLET DESTANI YAZDI” KİTABI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı
Rize'de Muhlama Yarışması yapıldı