DÜĞÜNÜNDE DAVETLİLERE ÇAY TOHUMU HEDİYE ETTİ

Rize Kent Konseyi Başkanı, Çaykur Rizespor YK Üyesi Sadullah Köse, oğlu Hızır ve gelini Tuğba çiftinin düğünlerinde bir ilke imza atarak, düğüne katılan yüzlerce davetliye çay tohumu hediye etti. Davettiler Rize çayına vermiş olduğu değerden dolayı kendilerine çay tohumu hediye eden Köse ailesine teşekkür ettiler.

DÜĞÜNÜNDE DAVETLİLERE ÇAY TOHUMU HEDİYE ETTİ
DÜĞÜNÜNDE DAVETLİLERE ÇAY TOHUMU HEDİYE ETTİ Mustafa KALENDER

Rize’de, siyaset, spor ve iş dünyasını bir araya getiren Köse ve Büyükoğlu ailelerinin düğünlerinde davetlilere dağıtılan düğün hediyesini önce şeker ve lokum zannettiler. Fakat düğün hediyesinin üzerinde, “Tuğba & Hızır” Not: Çay Tohumudur Dikiniz” ifadelerini okuyunca tebessüm ederek, aynı zamanda çay sanayicisi olan Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse’nin oğlu ve gelininin düğününe katılan misafirlerine içerisinde 4 adet çay tohumu bulunan hediyeyi vermekle, Rize çayına vermiş olduğu önem ve değerin kendilerini bir hayli mutlu ettiğini dile getirdiler.

Rize Kent Konseyi Başkanı, Rizespor Altyapıdan Sorumlu YK üyesi Sadullah Köse’nin oğlu, Ak Parti Rize Merkez ilçe Başkanı Fatih Köse’nin de yeğeni olan Hızır Köse’nin, Rize Seçkin düğün salonunda gerçekleşen görkemli düğününe katılan tüm davetlilere kurdeleli ve tüllü ambalajında çay tohumu hediye eden Sadullah KÖSE, “Hepinizin malumu, çay bitkimiz Rize’miz ve alilerimiz için Allah tarafından bizlere bahşedilmiş en önemli rızkımız ve emsalsiz gelir kaynağımızdır. Düğünlerde alışılmışın dışında kıymetli davetlilerimize hafızalarında yer yapacak bir hediye olsun diye, Kent Konseyimizdeki çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu fikri düşündük. Bu mutlu günümüze katılan misafirlerimiz kendilerine hediye ettiğimiz çay tohumları düşüncemiz karşısında memnuniyetlerini ve tebriklerini sundular. Çayımızın meyvesi sayılan çay tohumunu dikmelerini önerdik. Bir hayli ilgi gören bu hediyemizle çayımızın önemine ve geleceğine dikkat çekelim diye düşündük. Bu vesileyle bu en mutlu günümüze yakından ve uzaktan iştirak edip bizlerle olan, telefonla, mesajla tebriklerini ileten, çiçek gönderen herkese, Köse ve Büyükoğlu aileleri olarak çok teşekkür ediyoruz. ”dedi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm Hafız Kardeşlerimizin Dünya Hafızlar Günü Kutlu Olsun
Tüm Hafız Kardeşlerimizin Dünya Hafızlar Günü Kutlu Olsun
Güneysu'da Camiler Çiçek Açtı
Güneysu'da Camiler Çiçek Açtı