GENEL MÜDÜR ALİM, İSTANBUL BÖLGEYLE BİR ARAYA GELDİ

Yaklaşık beş ay önce, Çaykur Genel Müdürlüğüne Vekaleten atan, Çaykur Eski Genel Müdür Yardımcısı ve Çaykur YK Üyesi Yusuf Ziya ALİM’ın, hafta sonu tatillerini çalışma programıyla değerlendirmeye devam ediyor.

GENEL MÜDÜR ALİM, İSTANBUL BÖLGEYLE BİR ARAYA GELDİ
GENEL MÜDÜR ALİM, İSTANBUL BÖLGEYLE BİR ARAYA GELDİ Mustafa KALENDER

Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim’in, ÇAYKUR’un Türkiye genelinde bulunan 9 Bölge Müdürlüğü ve bu bölgelere bağlı Çaykur çay bayileriyle bir araya geldiği çalışma pragmalarının bu seferki durağı, Çaykur İstanbul Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü oldu.

Çaykur Genel Müdür Yardımcısı ve YK Üyesi Süleyman Pınarbaş’la birlikte, Çaykur İstanbul Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğünde bir çalışma programı gerçekleştiren, Çaykur Genel Müdürü Vekili Yusuf Ziya ALİM, “Doğu Karadeniz Bölgemizde yaş çay tarımı yapılan, Rize, Trabzon, Giresun, Artvin illerimiz genelinde sorunsuz ve huzur ortamında devam eden üçüncü sürgün yaş çay kampanyamızın yanında, genel müdürlüğümüze bağlı Türkiye genelindeki bölge pazarlama müdürlüklerimizdeki çalışma programlarımıza mesai ve tatil gözetmeksizin devam etmekteyiz. Türkiye´nin en önemli marka değerlerinden olan ÇAYKUR’umuzun dünyanın en önemli metropol şehirlerinden olan İstanbul’da olması gereken yerde olması için detaylı çalışmaları daha fazla geç kalmadan hayat geçirme başlamış bulunuyoruz. Gerek çayımızın kalitesini, gerekse ürün gamındaki çeşitliliğimizle İstanbul’un bundan böyle en ücra noktasına kadar mağazaların, bakkalların, AVM’lerdeki isim yapmış büyük markalı marketlerin rafındaki varlığımızı ve ürün çeşitliliğimizi daha profesyonel bir sistemle tüketicilerimizin beğenisine sunmaya daha çok gayret ve emek sarf ederek sunmuş olacağız. Bu yeni çalışma sistemimizle ülke genelinde kuru çay satışlarımızda önemli oranda rakamsal artışların yansımasını görmek bizleri mutlu etmektedir.” dedi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Çeber, Kütüphanede öğrencilerle kitap okudu
Vali Çeber, Kütüphanede öğrencilerle kitap okudu
ORTA CAMİ MEVLİD VE CUMA NAMAZIYLA İBADETE AÇILDI
ORTA CAMİ MEVLİD VE CUMA NAMAZIYLA İBADETE AÇILDI