Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'ye geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 günlük program için Baba Ocağı Rize'ye geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'ye geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'ye geldi Ali KALENDER

Gece saatlerinde helikopter ile Güneysu İlçe Stadına iniş yapan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize'nin Güneysu ilçesine gelişinde vatandaşları selamlayarak konuşma yaptı.

İlçe merkezinden Merkez mahallesindeki evine geçişte kendisini gecenin geç saatlerine rağmen bekleyen hemşehrilerine hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan Erdoğan, “Bu saate kadar bizleri beklediniz. Bizlerde malum yoğun bir çalışma içinde yeni dönemin çalışmalarını yapıyoruz. Ülkemizi inşallah yeni döneme tekrar hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Bu vesileyle özellikle bölgemizde gerek Rize gerek Ordu, Giresun, Trabzon buralarda bir çok sel afetleri oldu. Bu afetlerde mağduriyetler yaşandı. Bu mağduriyetleri yaşayan tüm ailelere şahsım, milletim adına geçmiş olsun diliyorum. Bu mağduriyetlerin hepsini Allah’ın izniyle tabiî ki karşılayacağız” diye konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize programı kapsamında Cumartesi günü saat 15.00'de hemşehrilerine hitaben miting düzenleyecek. Ayrıca günübirlik olarak Bayburt, Gümüşhane ve Trabzon illerine de ziyaret gerçekleştirerek teşekkür mitingleri düzenleyecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
8 katlı bina çatlamalar yüzünden tahliye edildi
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı
Rize-Artvin Havalimanı'nın yüzde 22'si tamamlandı