BAŞKAN KASAP, ZİYARETLER İLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize esnafını tek tek ziyaret ediyor, hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz." dedi.

BAŞKAN KASAP, ZİYARETLER İLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR
BAŞKAN KASAP, ZİYARETLER İLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR Ali KALENDER

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, dükkan dükkan dolaşarak esnaf ziyaretleri ile vatandaşın dertlerini, üzüntü ve sevinçlerini yerinde dinleyip hemşehrilerinin gönlüne dokunuyor. Başkan Kasap bugün de Atatürk caddesi esnaf larını ziyaret etti. Belediye Başkanı Kasap, "Rize’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz ile gönüllere ulaşmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve inançla Hizmette dört yıllık çalışmalarımızı anlatıp kataloğumuzu takdim ediyoruz" dedi.

Başkan Kasap açıklamasında; “Yağmurun çaya dönüştüğü şehrimizde, Esnaf ve vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi. “Halkın hizmetkârları olarak sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Bu davanın bir neferi olarak bizim derdimiz hizmet etmek ve hemşehrilerimizin gönlüne dokunmak. Onların duaları ve destekleri bizim hizmet aşkımızı arttırıyor. Rabbim hepsinden razı olsun.”dedi.

Ziyaretlerinde Esnafların sıkıntılarını dinleyen Başkan Kasap, cadde de bir Kasap dükkanındaki sohbetinden sonra bıçağı eline alıp “soyadım Kasap ama bakalım eti nasıl doğrayacağım “ diyerek tezgahın başına geçti. Etleri doğrama ya başlayan Belediye Başkanı , Dükkan kalfasından ve izleyen vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sporcularımız  Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Sporcularımız Türkiye Şampiyonasın dan Madalya İle Döndüler
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı
Vakıflar İlk okulu 4D sınıfında Mezuniyet Heyecanı